Chcesz zorganizować wyjątkowy wyjazd snowboardowy dla pracowników Twojej firmy? To nie tylko idealny sposób na oderwanie się od szarej codzienności, ale również metoda na wzmocnienie więzi pomiędzy uczestnikami. Zanim jednak zaczną napływać korzyści z tego typu wycieczki, najpierw należy ją dobrze zorganizować. Wbrew pozorom zaplanowanie wyjazdów grupowych na snowboard nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać.

Bez obaw! Eventivo to firma, która specjalizuje się w organizowaniu zimowych wyjazdów dla pracowników. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Realizujemy nawet najbardziej śmiałe pomysły. To co, wchodzisz w to? Opowiedz nam o swoich wymaganiach i potrzebach, a my w błyskawicznym tempie zajmiemy się ich realizacją!

Dlaczego Eventivo? Przede wszystkim dlatego, że mamy doświadczenie i jeszcze więcej doświadczenia. Lata współpracy z wielkimi firmami nauczyło nas umiejętnie dopasowywać wyjazdy firmowe na snowboard do profilu grupy. Co więcej, znamy najlepsze europejskie ośrodki narciarskie, zapewniamy zakwaterowanie w sprawdzonych hotelach położonych bezpośrednio na stoku.

Wyjazdy grupowe na snowboard – doskonała integracja!

Wszystkie wyjazdy grupowe na snowboard Eventivo planowane są w oparciu o bogatą wiedzę oraz doświadczenie, co pozwala nam na precyzyjne określenie potrzeb naszych wszystkich klientów. Pamiętaj, naszym sukcesem jest Twoja satysfakcja z profesjonalnie zorganizowanego wyjazdu zimowego!

Eventivo wie najlepiej jak organizować wyjazdy na snowboard dla pracowników. Pasjonaci snowboardu z pewnością będą pod wrażeniem idealnie ośnieżonych i zabezpieczonych tras. To właśnie dzięki naszej firmie odwiedzisz szczególnie polecany region narciarsk – Val di Livigno. Wyjazdy snowboardowe w Alpy w naszym wykonaniu na pewno Cię nie zawiodą. Świetne stoki narciarskie, imponujący widok, ogromny wybór atrakcji oraz dobra zabawa gwarantowane!

Najlepsze resorty na wyjazdy firmowe snowboardowe

Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my znajdziemy dla Ciebie i pozostałych uczestników wycieczki najlepszy resort w kraju lub za granicą. do wyboru w naszej ofercie znajdują się ośrodki we Francji, Włoszech i wielu innych atrakcyjnych miejscach. Każdy z wybranych przez nas resortów to gwarancja wyjątkowych klimatów, świetnych warunków na jazdę na snowboardzie oraz piękne górskie widoki. Daj się porwać białemu szaleństwu na słonecznych stokach w największych krajach Europy.

Zorganizowane wyjazdy snowboardowe to świetna i niespotykana okazja do integracji wszystkich uczestników! Firmowe wyjazdy na snowboard dla pracowników to również idealna okazja, by podszkolić umiejętności jazdy na desce po białym puchu. Zapraszamy do skorzystania z ciekawej propozycji jaką jest połączenie białego, górskiego szaleństwa wraz z szalonymi imprezami do rana. Rzuć nam wyzwanie! Zapewniamy Cię, że będziesz bawić się jak nigdy wcześniej! To co, wchodzisz w to? 🙂 Koniecznie skontaktuj się z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania!