Wyobrażasz sobie zimowy wyjazd integracyjny bez kuligu w górach? My też nie! Dlatego właśnie Eventivo pomoże Ci zorganizować doskonały kulig w górach z noclegiem, który z pewnością będziesz wspominać jeszcze długo po powrocie z zimowego wyjazdu. Kulig w górach to ciekawa i atrakcyjna forma spędzania wolnego czasu, o czym z pewnością już wkrótce się przekonasz!

Organizowany przez Eventivo kulig konny zawiezie wszystkich uczestników saniami lub specjalnymi wozami do miejsca, w którym rozpalone będzie ognisko. Duży płomień bez wątpienia świetnie sprawdzi się jako sposób na ogrzanie się, a także upieczenie kiełbasek i wypicie ciepłej herbaty. Zapewnimy Ci przepiękne, górskie widoki, dobrą muzykę, pyszne kiełbaski i inne potrawy do ogniska oraz kreatywne zabawy integracyjne dla wszystkich pracowników. Organizacja kuligu to coś, w czym Eventivo czuje się doskonale!

Kulig w Zakopanem – poczuj wyjątkowy klimat Podhala

Marzy Ci się wyjazd integracyjny do Zakopanego? W takim razie w Twoim planie działania nie może zabraknąć takich atrakcji jak chociażby kulig konny z widokiem na Zakopane. Kulig z pochodniami wspaniale podkreśla wyjątkowy klimat Podhala, szczególnie wtedy, kiedy cała okolica pokryta jest białym puchem.

Dla Eventivo nie ma rzeczy niemożliwych. Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy nie tylko kulig w górach z noclegiem oraz atrakcje w postaci ogniska, ale również przygotujemy wiele innych atrakcji integracyjnych, takich jak na przykład: biesiada górska w klimatycznej, podhalańskiej karczmie oraz wspaniały koncert kapeli góralskiej. To co, zaczynamy? Eventivo z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie przygotowań nad organizacją Twojego kuligu w górach z noclegiem!

Kulig z pochodniami

Dla wszystkich tych, którzy uwielbiają góralskie klimaty, a także są miłośnikami zimowej aury, kulig z pochodniami w Zakopanem będzie wspaniałą zabawą! Ognisko z częścią integracyjną bez wątpienia rozgrzeje wszystkich uczestników wyjazdu nawet podczas dużych mrozów. Co więcej, wspaniałe widoki szczytów Tatr zachwycą niejednego pracownika.
Rzuć nam wyzwanie! Z chęcią wysłuchamy jakie masz oczekiwania co do wyjazdu dla Twojej firmy. Jesteśmy pewni, że wspólnie uda nam się zaplanować najlepszy wyjazd integracyjny w historii całej firmy! Bo przecież dla Eventivo nie ma rzeczy niemożliwych! To co, jesteś gotowy na najlepszy kulig z pochodniami w górach? 🙂