Upominki świąteczne dla firm stały się już tradycją. Starannie dobrane prezenty świąteczne dla klientów i pracowników są formą uznania i podziękowania za wspólnie stworzone projekty. Co istotne, zestawy świąteczne to także szansa na ocieplenie swojego wizerunku i zacieśnienie relacji pomiędzy firmą, a wspólnikami. W relacjach biznesowych wybór prezentu musi być bardzo dobrze przemyślany.

Razem z Eventivo obdarujesz swoich pracowników i klientów nietuzinkowymi prezentami nie popełniając przy tym faux pas. Brzmi nieźle, prawda? Jesteśmy profesjonalistami, którym możesz zaufać! Zanim podejmiemy ostateczną decyzję o tym, jakie zestawy świąteczne wręczysz swoim partnerom biznesowym przeanalizujemy relacje jakie łączą Cię z pracownikami, klientami i kontrahentami. Nie bez znaczenia są dla nas również zasady i atmosfera jaka panuje w Twojej firmie. Opowiedz nam o swoich potrzebach i wymaganiach, a my natychmiast przejdziemy do ich kompleksowej realizacji. Rzuć nam wyzwanie!

Prezenty świąteczne dla klientów – co warto podarować?

Prezenty świąteczne dla klientów to jedno z najtrudniejszych zadań, które wymaga wyjątkowego zaangażowania i kreatywności. Pracując na rynku międzynarodowym należy zwrócić szczególną uwagę na to, jaki upominek świąteczny się wręcza, tak by przez przypadek nikogo nim nie urazić.

Jednym z najczęstszych kłopotów jest cena – zbyt niska może zostać uznana za gest lekceważący, natomiast zbyt wysoka może wprawić klienta w zakłopotanie. Dzięki współpracy Eventivo wraz z pracownią Looksfera doskonale wiemy, jakie prezenty świąteczne dla klientów sprawdzają się najlepiej. Dokładamy wszelkich starań, by upominki zaskakiwały i cieszyły, a nie były wciskane w kąt i szybko zapomniane.

Personalizowane prezenty dla firm

Looksfera to pracownia z 18 letnim doświadczeniem, o czym przekonaliśmy się już podczas licznych realizacji dla dużych firm i cenionych korporacji. Razem z nami stworzysz zaskakujące, personalizowane prezenty dla firm, a przede wszystkim unikatowe upominki, które są idealnym dopełnieniem organizowanych spotkań świątecznych w gronie współpracowników.

Bez obaw! Eventivo wie, jak sprawić, by prezenty świąteczne dla firm zaskakiwały i cieszyły nawet najbardziej wymagających partnerów biznesowych. To co, rozpoczynamy współpracę? 🙂