Odkryjcie kolejne pasje wszystkich uczestników integracyjnej wyprawy razem z Eventivo! Tym razem zabieramy Was w Bieszczady na Śnieżne Safari. Nie zapomnijcie o ciepłych butach, kurtkach i rękawiczkach, bo już niebawem wybierzecie się na skutery śnieżne, przemierzając bieszczadzkie bezdroża. Pęd mroźnego powietrza z pewnością doda Wam adrenaliny, która stopniowo będzie rozgrzewała Wasze ciało.

Udowodnimy Ci, że jazda na skuterach śnieżnych to świetna zabawa. Ogromna powierzchnia białego puchu, szybko biegnące myśli pod grubą, wełnianą czapką oraz błyszczące oczy zwierząt wpatrzone na Was i skuter śnieżny. Te i wiele innych atrakcji Eventivo ma Ci do zaoferowania w Krainie Wilka. To co, wchodzicie w to?

Jazda na skuterach śnieżnych – zimowa zabawa integracyjna na śniegu

Zimowe wyjazdy firmowe to doskonała okazja, by odkryć w sobie drugą osobowość. Jesteśmy przekonani, że śnieżne zabawy zagrzeją Was do zdrowej rywalizacji. Tylko z Eventivo weźmiecie udział w przeprawie widokowej bieszczadzkimi szlakami, jazda skuterem śnieżnym pomoże Wam przetrzeć dziewicze trasy, a wszystko to uczcicie w trakcie wieczornej, integracyjnej biesiady, na której nie zabraknie regionalnych przysmaków, koncertów bieszczadzkich muzyków, a także rozgrzewającej herbaty zaprawianej rumem.

Dla Eventivo nie ma rzeczy niemożliwych! Aby nie dopuścić do ostudzenia Waszych emocji przygotujemy dla Was Snow Rafting, czyli jazdę w dmuchanym pontonie za skuterem śnieżnym. Gwarantujemy, że będziecie się świetnie bawić! Skutery śnieżne prowadzone będą prowadzone przez profesjonalnych instruktorów, którzy pociągną ponton po zaspach śnieżnych. To co, zaczynamy?

Oczywiście jazda na skuterach śnieżnych nie mogłaby obyć się bez kuligu. Kulig na sankach ciągnięty przez potężne skutery śnieżne to coś o czym z pewnością będziecie pamiętać jeszcze długo po zakończeniu się wyjazdu integracyjnego firmy. Ten kulig nie jest łatwym zadaniem… To właśnie podczas całego przejazdu na sankach zaczyna się zabawy, by skoordynować sanki w jednej wspólnej linii. Podejmujecie się tego zadania? 😉

Szkolenia z jazdy skuterem śnieżnym

Dla wszystkich, głodnych wiedzy uczestników przygotujemy również szkolenie z jazdy skuterem śnieżnym, przeprowadzone przez jednych z najlepszych instruktorów w Polsce. Tuż po kursie z pewnością nabierzecie umiejętności, które pozwolą Wam samodzielnie przemierzać pełne tajemnic doliny. Szkolenie jazdy na skuterze śnieżnym będzie przeprowadzane w różnych warunkach terenowych, co z pewnością podkręci Wasze emocje. Najlepsi kierowcy skuterów śnieżnych dostaną certyfikaty z profesjonalnymi ocenami nabytych umiejętności podczas szkolenia.

Zgłoście się do Eventivo i weźcie udział w najlepszym wyjeździe integracyjnym w całej waszej karierze zawodowej. My jesteśmy gotowi, by rozpocząć razem z Wami ekstremalną podróż na skuterach śnieżnych. To co? Zaczynamy tę wspaniałą przygodę?!