Zapewnij swoim pracownikom wyjazd integracyjny w góry, który z pewnością dostarczy im doskonałą zabawę, aktywny wypoczynek oraz mnóstwo pozytywnych emocji. Nie wiesz od czego zacząć przygotowania do tego typu wycieczki? Głowa do góry! Właśnie z myślą o takich osobach jak Ty stworzyliśmy firmę Eventivo, która specjalizuje się w organizacji spektakularnych wyjazdów integracyjnych dla firm. To co, wchodzisz w to?

Pełne emocji wyjazdy integracyjne w góry

Eventivo jak nikt inny wie, jakie atrakcje zapewnić uczestnikom na wyjeździe, aby całe przedsięwzięcie na długo pozostało w ich pamięci. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, o czym przekonało się już wiele firm. Oprócz wyjazdów do najlepszych kurortów na świecie proponujemy nietypowe zimowe programy, takie jak m.in.: dynamiczna jazda z wykorzystaniem naszych samochodów sportowych po zamarzniętych jeziorach.

Co więcej, w trakcie wyjazdu w góry zapewniamy szkolenie doskonalenia techniki jazdy w warunkach zimowych, a nawet ekstremalne wyprawy samochodami terenowymi. Rzuć nam wyzwanie! Eventivo nie pozwoli na to, by Twój wyjazd integracyjny w góry był nudny. Razem z nami z pewnością dasz się ponieść emocjom i przypomnisz sobie czym jest świetne uczucie adrenaliny we krwi! Zapnij pasy, to będzie naprawdę dynamiczny wyjazd firmowy w góry! 😉

Wyjazdy górskie – pracownicy pną się w górę

Wyjazdy firmowe kojarzą Ci się z szablonowymi rozrywkami? Z Eventivo zapomnisz o tym czym jest rutyna! Dla wszystkich uczestników ceniących sobie ekstremalne sporty, wzbudzające większe emocje, jesteśmy gotowi przygotować wspinaczkę skałkową w najciekawszych miejscach w Polsce i za granicą. To właśnie tam pod okiem doświadczonych instruktorów, ubrani w specjalny sprzęt i odpowiednio asekurowanii Twoi pracownicy będą mogli zbodywać nowe umiejętności.

Zimowe atrakcje w gronie pracowników

Dzięki współpracy z Eventivo uczestnicy będą mieli również niepowtarzalną okazję na pokonanie dużych odległości w górskim otoczeniu. I oczywiście tym razem nie mamy na myśli tradycyjnego zwiedzania szlaków górskich przemieszczając się chodząc. Wyjazdy w góry razem z Eventivo to okazja, by odkryć nieznane! Weź udział w wycieczkach rowerowych, po dziesiątkach kilometrów wspaniałych górskich tras. A jeśli zależy Ci na podkręceniu emocji, to koniecznie wprowadź element współzawodnictwa.

Nie trać czasu na rozmyślanie o ciekawych wyjazdach integracyjnych! Jak najszybciej opowiedz nam o swoich potrzebach, a my zajmiemy się ich kompleksową realizację. Eventivo jest gotowe, by zorganizować idealny dla Twojej firmy wyjazd integracyjny w góry, a Ty? Rzuć nam wyzwanie!