Nie ma lepszego sposobu na podsumowanie minionego okresu niż dobrze zorganizowana wigilia firmowa. Starannie dobrane miejsce pozwala w pełnym wyciszeniu podziękować współpracownikom oraz kontrahentom za wspólnie zrealizowane projekty, które zakończyły się sukcesem. Bez wątpienia jest to również doskonała okazja do wspólnej integracji – i właśnie to Eventivo ceni sobie najbardziej!

Jesteśmy profesjonalną firmą, zajmującą się organizacją eventów i imprez, jednocześnie dbając o dobre relacje między wszystkimi uczestnikami wydarzenia. Chociaż na okres wigilijny będzie trzeba poczekać jeszcze dobrych kilka miesięcy, to warto pamiętać, że nad organizacją wspólnego spotkania świątecznego należy pomyśleć jak najwcześniej. Już teraz zgłoś się do Eventivo i opowiedz nam o swoich potrzebach, planach i wymaganiach. Zapewniamy Cię, że mamy masę pomysłów na to, jak może wyglądać Twoja wigilia dla pracowników. A może nas zaskoczysz? 🙂

Wigilia dla pracowników – co przygotować?

Precyzyjnie zorganizowana wigilia dla pracowników w niebanalny sposób potrafi stworzyć świąteczny klimat, który będzie zarażał uczestników i motywował ich do działania. Jednak zanim do tego dojdzie należy zadbać o kilka podstawowych kwestii. Jako szef przedsiębiorstwa musisz zdecydować gdzie odbędzie się Twoja wigilia firmowa.

Eventivo organizuje doskonałe spotkania zarówno w luksusowych restauracjach i hotelach, jak również w bardziej kameralnych pomieszczeniach. Jednak bez względu na to czy zabieramy naszych uczestników w piękne tereny Jury Krakowsko – Częstochowskiej, czy do malowniczych wybrzeży Cypru to i tak każde wydarzenie kończy się spektakularnym sukcesem. Zaufaj nam, my wiemy czego potrzebują nasi klienci!

Kluczową kwestią podczas organizacji wigilii dla pracowników jest także motyw przewodni spotkania. Czy chcesz, aby była to typowa wigilia firmowa z dwunastoma potrawami na stole i śpiewem kolęd w tle? A może wolisz nietypową wigilię w luźnym stylu? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy, że zgłosisz się do Eventivo i opowiesz nam o swoich potrzebach. Czekamy na Ciebie!

Wigilia pracownicza – czyli jak zadbać o upominki?

Nie ma co ukrywać, święta kojarzą się z prezentami. A czy wiesz, że Eventivo ma swoją własną pracownię gadżetów i upominków firmowych? Dbamy o każde detale, a wszystko po to, by obdarowana nimi osoba była w pełni usatysfakcjonowana. Dzięki naszej partnerskiej współpracy z pracownią Looksfera Twoje podarunki świąteczne wywołają szczery uśmiech na twarzach współpracowników. Czego chcieć więcej?! 🙂

My wiemy jak sprawić, by nasze upominki zaskakiwały i cieszyły nawet najbardziej wymagających uczestników wigilii firmowej. Stawiamy na oryginalność. Jak nikt inny potrafimy połączyć nieszablonowe myślenie z solidnym, technicznym wykonawstwem.

Wejdź we współpracę z Eventivo i stwórz niepowtarzalną wigilię pracowniczą na miarę swoich możliwości! Z niecierpliwością czekamy, by usłyszeć jakie zadanie chcesz nam powierzyć. Do zobaczenia!