Nie od dziś wiadomo, że jednym z najlepszych sposobów, by zmotywować swoich pracowników jest nagradzanie ich za zaangażowanie i efektywność w pracy. Eventivo doskonale wie jak połączyć przyjemne z pożytecznym! Dzięki nam zorganizujesz doskonały wyjazd na narty dla pracowników, który nie tylko zrelaksuje, ale także zintegruje i pobudzi kreatywność u wszystkich uczestników.

Jako profesjonaliści w organizowaniu wyjazdów firmowych dobrze wiemy, jak sprostać oczekiwaniom naszym wszystkim klientom. Nie straszne nam żadne wyzwania! Razem z Eventivo zorganizujesz swój pierwszy wyjazd na narty zarówno w kraju, jak również za granicą. Zapewnimy Ci wszystko czego potrzebujesz – od hotelu, po transport oraz atrakcje w ekskluzywnych kurortach na całym świecie. Bo kto nie marzy o spędzeniu kilku słonecznych dni na stoku narciarskim w Dolomitach? Rzuć nam wyzwanie! 🙂

Pierwszy wyjazd na narty

Wyjazdy narciarskie dla firm wymagają specjalnego przygotowania. Proces ten wydłuża się szczególnie wtedy, gdy ich organizatorom brakuje doświadczenia w ich planowaniu. Jednym z najlepszych sposobów, by zorganizować pierwszy wyjazd na narty dla pracowników jest powierzenie wszystkich obowiązków wykwalifikowanej firmie. Opowiedz Eventivo o swoich potrzebach, a my zajmiemy się ich kompleksową realizacją. Do dzieła! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Marzy Ci się zorganizowany wyjazd na narty w nietypowe miejsca, bogate w najdłuższe trasy narciarskie? Dla Eventivo to nie problem. Współpracujemy z wieloma obiektami o najwyższym standardzie w popularnych zakątkach Europy. Solden, Livigno, a może Madonna di Campiglio? Wybór należy tylko do Ciebie! Razem z Eventivo przeżyjesz swój najlepszy wyjazd narciarski dla pracowników. To co, ruszamy?

Wyjazd narciarski ze szkoleniem dla pracowników

Zadbaj o udoskonalanie umiejętności Twoich pracowników nie tylko w obszarze z branży Twojej firmy. Organizując weekendowy wyjazd na narty dajesz swoim współpracownikom niebywałą okazję do zaszczepienia w sobie kolejnej pasji. Narciarskie wyjazdy firmowe tworzone we współpracy z Eventivo zawierają wszystkie niezbędne szkolenia z nauki jazdy. Zaufaj nam, zjazdy ze stoku to świetna zabawa z porządną dawką adrenaliny.

Niezależnie od ilości czasu, który zdecydujesz poświęcić na szkolenie dla uczestników, każdy z pracowników będzie miał niepowtarzalną szansę, aby zapoznać się z poprawną techniką jazdy na nartach pod okiem doświadczonych instruktorów. Współpracujemy z zawodowcami, dzięki czemu lekcje nie są nudne i zniechęcające.

Chcesz, by Twój wyjazd narciarski utkwił w pamięci uczestników? Szukasz wysokiej jakości szkolenia połączonego z integracją członków firmy? Świetnie się składa! W Eventivo zorganizujemy za Ciebie wymarzony wyjazd narciarski ze szkoleniem dla pracowników. Nie zwlekaj, rzuć nam wyzwanie! Przekonamy Cię, że narciarskie wyjazdy firmowe kryją w sobie mnóstwo zalet, co bardzo szybko zauważysz w efektywności pracy wszystkich uczestników.