Jesteś fanem motoryzacji? Proponujemy Ci imprezy motoryzacyjne szyte na miarę oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Eventivo dobrze wie, jak stworzyć wydarzenie, które jest zdominowane przez prędkość, adrenalinę i ryk sportowych silników. Nasza firma powstała z połączenia pasji motoryzacyjnej oraz doświadczenia w organizacji integracyjnych imprez firmowych.

Eventivo jest partnerem znanej i cieszącej się dużym prestiżem marki SJS. W końcu to lider w organizacji imprez motoryzacyjnych na torach wyścigowych w Polsce i w Europie! Wspólnymi siłami tworzymy doskonałe eventy motoryzacyjne kręcące się dookoła motoryzacji. Dzięki nam nareszcie dowiesz się, czym jest ekstremalna jazda samochodem rajdowym, poznasz premierowe odkrycia w motoryzacji, a poczujesz mocną dawkę adrenaliny podczas emocjonującej jazdy z profesjonalnym kierowcą rajdowym!

Eventy motoryzacyjne

Organizacja imprez motoryzacyjnych w wykonaniu Eventivo jest na najwyższym poziomie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki ścisłej współpracy z Driving Experience swoje realizacje prowadzimy na najbardziej prestiżowych obiektach w Polsce i Europie.

Kto powiedział, że eventy motoryzacyjne mogą odbywać się jedynie na torze? Eventivo udowodniło, że mocne maszyny radzą sobie w każdych warunkach.

Ekstremalne wyprawy off roadowe, jazda po zamarzniętych jeziorach w Szwecji, zimowe szkolenie w Rovaniemi czy Jeep Safari w Dubaju. Czym jeszcze możemy Cię zaskoczyć? 😉

Szkolenia bezpiecznej jazdy

Dla wszystkich tych, dla których tor wyścigowy jest czymś nieznanym oferujemy szkolenia bezpiecznej jazdy. Licencjonowani instruktorzy udoskonalą technikę jazdy samochodem każdego z uczestników. Dzięki współpracy z Driving Experience potrafimy nauczyć jak być dobrym, a przede wszystkim odpowiedzialnym kierowcą. To co, wchodzisz w to? 🙂

Integracyjne pikniki i festyny motoryzacyjne

Spotkania integracyjne z dźwiękiem silników samochodowych w tle to strzał w dziesiątkę. Pikniki i festyny motoryzacyjne przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak również dla mężczyzn. A w tych organizowanych przez Eventivo z pewnością nie będzie wiało nudą! Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu wszyscy uczestnicy imprezy mają okazję poczuć wiatr we włosach.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Chcesz wyruszyć w nieznane do nawet najdalszych zakątków Europy? Nic prostszego! Wystarczy, że opowiesz nam o swoich pomysłach i potrzebach. Nawet tych pozornie nierealnych… Rzuć nam wyzwanie! Nasze szybkie samochody, takie jak Ferrari, Lamborghini czy Porsche już na Ciebie czekają!