Portugalia urzekająca Lizboną

Wycieczka do Portugalii to niezapomniana przygoda. Portugalia to kraina ekstrawaganckiej religijności i pięknie starzejącej się urody. To zespół jednych z najbogatszych, starzejących się miast w Europie. Portugalia jest wyrafinowana niemal tak jak najlepsze wino w regionie. A to dlatego, że kraj ten jest domem jednego z najstarszych regionów winiarskich na świecie.

Stolica Portugalii, Lizbona słynie z wyblakłych bulwarów i wystawnych katedr. Za to okolice miasta to region, który oszałamia piękną przyrodą, fascynującymi historycznymi miejscami i wspaniałymi piaszczystymi plażami. Idealnie pozwala na odkrywanie całego wspaniałego regionu, a dzięki szeroko rozwiniętemu transportowi publicznemu – miasto jest łatwo dostępne.

Motywuj i wspieraj swoich pracowników

Twoi pracownicy znacznie lepiej pracować będą, jeśli oprócz standardowemu systemowi wynagrodzeń, raz na jakiś czas, zapewnisz im dodatkowy bonus w postaci wycieczki. Wycieczki do Portugalii, jako szyte na miarę wyjazdy dla najlepszych pracowników to bodziec, który zmotywuje ich do lepszej pracy nad rozwojem Twojej firmy.

Objazdowa wycieczka do Portugalii to gwarancja udanego wyjazdu i zadowolenia Twoich pracowników. Naturalne zalety słonecznego kraju o tak różnorodnych cechach kulturowych i geograficznych sprawiły, że Portugalia stała się miejscem docelowym dla wielu organizacji szukających idealnego miejsca na swoją motywację.

Uroki Portugalii

Portugalia połączy spotkania, kongresy i szkolenia z przygodami na świeżym powietrzu, wycieczkami kulturalnymi, pysznym jedzeniem oraz nocnym życiem. Wycieczka do Portugalii to ponad 830 km linii brzegowej z czystym błękitnym morzem. Będziesz cieszyć się wspaniałą pogodą, spotykać z gościnnymi Portugalczykami z dobrą znajomością języka angielskiego.

Portugalia to też zestawienie urzekającej historii i kultury jednego z najstarszych narodów Europy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w celu udogodnienia sobie życia. Kraj ten zadba o zadowolenie Twoich pracowników, którzy z wdzięczności za zorganizowanie tak fantastycznej wycieczki do Portugalii odpłacą Ci się nowymi siłami, pomysłami i wydajniejszą pracą na sukces Twojej firmy.

Zadowolony pracownik to fundament sukcesu Twojej firmy

Wyjazdy motywacyjne to niezwykle ważne narzędzie biznesowe, które służy do zwiększania wydajności pracowników oraz do pobudzania w nich lojalności do firmy. Z jednej strony wycieczka do Portugalii oferuje rekreację i wypoczynek, z drugiej ma na celu realizację konkretnych celów biznesowych.

Wycieczki motywacyjne najczęściej są oferowane najlepszym pracownikom i klientom ze świadomością, że koszty zwrócą się nawet kilkukrotnie. Jest to długoterminowa inwestycja, jeśli zostanie dobrze przemyślana, będzie opłacalna. Dlatego ważne, abyś organizację wycieczki do Portugalii powierzył profesjonalistom.

Pomożemy Ci zorganizować niezapomniany wyjazd

Eventivo zawsze Twoje potrzeby stawia na pierwszym miejscu. Dopiero, gdy je poznamy, jesteśmy w stanie przygotować program odpowiedniej wycieczki motywacyjnej dla Twoich pracowników. Przez lata zdobyliśmy właściwą wiedzę i odpowiednie doświadczenie, dlatego jesteśmy ekspertami od wypraw szytych na miarę, a pozytywnego ich efektu jesteśmy pewni.

Wiemy jak doradzać klientom, znamy się na tym, o jakiej porze roku najlepiej lecieć w dane miejsce na świecie, jaki program będzie najlepszym dla Ciebie i Twojego zespołu. Nie proponujemy Ci gotowych rozwiązań, cechujemy się indywidualnym podejściem do każdego klienta i na podstawie zdobytych informacji organizujemy wycieczkę tak, aby jej uczestnicy byli usatysfakcjonowani i pamiętali wyjazd długo.

Każde miejsce może zostać zaprezentowane dobrze, każdą podróż można zorganizować w sposób ciekawy i pełen wrażeń. Nasza kreatywność i pomysły są nieograniczone. Nawet przy niewielkim budżecie potrafi stworzyć wycieczkę, która będzie odpowiednio inspirująca, interesująca i atrakcyjna. Podczas organizacji zawsze najważniejsze pozostają dla nas dwa cele: Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja.