Incentive to najwyższy poziom marketingu bezpośredniego. Dzięki organizacji wycieczek zagranicznych dla pracowników zacieśniasz nie tylko relacje biznesowe, ale także dbasz o wzmocnienie relacji między pracownikami. Tworzysz zgrany zespół, który wspólnie będzie pracował nad osiągnięciem sukcesu Twojej firmy.

Incentive to podróże służbowe, szyte na miarę, które pomagają motywować pracowników i partnerów biznesowych, aby zwiększać ich aktywność lub chęci do osiągnięcia założonych celów. Niezależnie od tego, czy jest to odległy, śnieżny raj w zachodniej Kanadzie, czy też tętniąca życiem przygoda w dużej metropolii, nie brakuje miejsc, w których można zdobyć motywacyjne podróże.

Twoi pracownicy zasługują na więcej

Ale twoi najlepsi pracownicy, partnerzy w osiąganiu sukcesu przez Twoją firmę, zasługują na to, co najlepsze. Zasługują na coś nowego. W końcu ten sam cel podróży nie zmotywuje Twoich ludzi do ciężkiej pracy. Dlatego ważne jest, aby co jakiś czas zmieniać kierunek motywacyjnych wycieczek zagranicznych dla Twojego zespołu.

Poznaj naszą listą rodzajów podróży motywacyjnych – niektóre tradycyjne i niektóre nie tak tradycyjne – które dają koneserom podróży motywacyjnych naprawdę specyficzne i niezapomniane wrażenia. Jeśli planujesz zabrać swój zespół w fajne miejsce, pamiętaj, że do wyboru masz różne rodzaje wyjazdów – dopasuj odpowiedni do swoich możliwości oraz do poziomu pracy Twojego zespołu.

Wyjazdy motywacyjne – który rodzaj wybrać?

Aby zmotywować swój zespół masz do wyboru organizację różnej długości wyjazdu. Może być to krótki, weekendowy wyjazd w pobliskie miejsce, możesz też taki wyjazd wydłużyć do weekendu majowego i zorganizować wycieczkę zagraniczną. Jeśli dysponujesz większym budżetem, warto pomyśleć nad wycieczką zagraniczną all inclusive dla Twoich pracowników – aby odpoczęli od stresu i wielu obowiązków w pracy i nabrali sił na kolejne wyzwania.

Jeśli nastawiasz się na zwiedzanie, możesz zorganizować wycieczki zagraniczne objazdowe, skorzystać z przewodnika, który poprowadzi załogę przez najważniejsze i najciekawsze miejsca w danym kraju. organizując wycieczkę objazdową zaplanuj jednak trochę więcej niż weekend, żeby nie zmęczyć za mocno swoich podwładnych. Pamiętaj, że ma to być dla nich nagroda.

Najciekawsze kierunki podróży

Przegląd najciekawszych destynacji rozpocząć należy od miejsc bliskich. Ekonomicznymi wyjazdami, ale wcale nie mniej atrakcyjnymi, są wyjazdy po Europie. Kierunkiem popularnym i wartym wyprawy jest Wiedeń w Austrii. To największe miasto Austrii o 5000-letniej historii, położone nad Dunajem, tętni życiem festiwali, a także dużą sceną jazzową i operową, które przyciągają tłumy gości.

W Grecji zachwycą Cię Ateny swoimi starożytnymi zabytkami i zachwycającymi nadmorskimi krajobrazami. W Szkocji dobrym kierunkiem podróży będzie Edynburg, który jest przesiąknięty kulturą i oszałamiającymi krajobrazami. To raj dla golfistów, mający nieskończoną możliwość zwiedzania różnych zamków, odkrywania gór i doświadczania wiejskiego krajobrazu. Możesz też wyruszyć dalej i zwiedzić ze swoimi pracownikami Japonię, Kolumbię, Peru, Meksyk, czy Indie. Każdy z egzotycznych krajów ma do zaoferowania niepowtarzalne emocje.

Powierz powodzenie Twojej podróży motywacyjnej ekspertom

Jako eksperci w podróżach szytych na miarę i odpowiedniej motywacji, i integracji pracowników oraz partnerów biznesowych, wiemy co robimy, i robimy to z ogromną pasją. Przy każdym nowym wyzwaniu staramy się jak najdokładniej poznać Twoje potrzeby i sprecyzować cel, który chcesz poprzez wycieczkę osiągnąć. Zależy nam, abyś był zadowolony z programu wyjazdu motywacyjnego, dlatego wkładamy w Twoją wyprawę całe nasze serca.

Za każdym razem dążymy do tego, aby wymyślić coś niezwykłego i wyjątkowego, co dopasujemy indywidualnie do Twoich potrzeb. Do uszytego na miarę programu wyjazdu motywacyjnego, dodajemy szczyptę profesjonalnych materiałów marketingowych i naszych najlepszych ludzi, którzy z pasją opowiedzą Wam o zwiedzanym miejscu. Skontaktuj się z nami i wyruszmy w podróż, która zmieni oblicze Twojej firmy.