Podróżowanie jest jednym z najlepszych sposobów motywowania pracowników. Nie tylko daje im możliwość podróżowania, której nie mogliby mieć, ale jest to zabawny, angażujący sposób ich motywowania. Zastanów się nad wyjazdem grupowym z ofertą motywacyjną, gdzie „zwycięzcy” mogą zabrać się na specjalne wakacje z Tobą i Twoją firmą.

Podróż jako zachęta, to nie tylko ekscytujący sposób na świętowanie sukcesu; to sposób na wzmocnienie firmy i inwestowanie w jej przyszłość. Okazało się, że programy motywacyjne, takie jak podróże, zwiększają produktywność, zwiększają satysfakcję z pracy, wzmacniają lojalność klientów i pracowników oraz wzmacniają relacje między członkami zespołu i menedżerami wyższego szczebla.

Zgrany zespół to fundament sukcesu Twojej firmy

Wyjazdy incentive pomogą Ci zintegrować zespół i natchnąć go do wspólnej, intensywniejszej i wydajniejszej pracy nad rozwojem i sukcesem Twojej firmy. Wyjazdy, które mają za zadanie zmobilizować pracowników do lepszej pracy, możesz zorganizować wszędzie. Ale warto wyjazdy motywacyjne zacząć od wycieczki do Japonii.

Azja to kraj mający wszystko, o czym każdy podróżnik marzy podczas dalekiej, egzotycznej podróży. Jest to doskonały kontynent na wyjazdy motywacyjne dla Twojej firmy. Incentive organizowany w Azji wymaga też stosunkowo niższego budżetu niż przy organizacji podróży w inne kierunki i miejsca. To nie tylko różnorodne krajobrazy, wspaniałe zabytki i niesamowite przeżycia, ale także, ze względu na szeroki rozstrzał geograficzny – możliwość wyjazdu przez praktycznie cały rok.

Japonia – marzenie, które możesz spełnić najlepszym pracownikom

Pomożemy Ci w organizacji wyjazdu do Japonii dla Twojego zespołu. Nad przygotowaniem tygodniowej wycieczki do Japonii pracuje grupa specjalistów z wiedzą, kreatywnością i doświadczeniem. Korzystając z tego, tworzą udany program niezależnie od budżetu, który przeznaczysz na taki wyjazd.

Japonia to coraz ważniejszy element korporacyjnych programów motywacyjnych, premier produktów, czy konferencji. To kraj idealny jako tło wydarzeń biznesowych. Wybierając ten kierunek możesz skorzystać z porannej medytacji przed ważnym spotkaniem, lub zrelaksuj się w słynnych japońskich gorących źródłach. Japonia oferuje różnorodną rozrywkę dostosowaną do każdego gustu, od historycznych świątyń i wydarzeń kulturalnych, po ekscytujące życie nocne w takich miastach jak Tokio i Osaka.

Przy organizacji wyjazdu do Japonii zdaj się na profesjonalistów – skontaktuj się z nami

Pomagamy w wyborze miejsc, noclegów, tras, negocjujemy z dostawcami i hotelami, organizujemy transport, tworzymy i wdrażamy kampanie promocyjne. Projektujemy też i zarządzamy wszystkimi elementami związanymi z programem. Dzięki głębokiemu zrozumieniu kultury Japonii, a także praktyk biznesowych, jesteśmy ekspertami w planowaniu programów i usług dla Twojej firmy.

Współpracujemy z touroperatorami, organizujemy wyjazdy do Japonii i inne wycieczki zagraniczne dla firm. Pozwól, aby nasi wysoko wykwalifikowani i doświadczeni eksperci w zakresie planowania podróży motywacyjnych, pomogli Ci w następny programie biznesowym. Zaplanuj z nami wycieczkę zagraniczną do Japonii.

Sukces w Japonii

Zapewniamy, że Twoja podróż motywacyjna zakończy się sukcesem i przebiegnie sprawnie. A pracownicy, których wyróżniłeś wysyłając ich na zorganizowaną wycieczkę do Japonii, wrócą wypoczęci, szczęśliwi, wdzięczni Ci i przepełnieni energią i nowymi pomysłami na dalszy rozwój Twojej firmy.

Podczas opracowywania programu wyjazdu do Japonii bierzemy pod uwagę politykę podróży służbowej, protokoły i Twoje potrzeby. Znamy się na tym, więc dostarczymy Ci wszelkich potrzebnych dokumentacji wyjazdu, abyś mógł odpowiednio go rozliczyć. Zapewniamy najwyższy poziom profesjonalizmu i usług, a także indywidualne podejście do każdego Twojego pomysłu.

Pomożemy Ci odnaleźć idealne miejsce docelowe dla Twoich potrzeb biznesowych.