Sposób na dobry humor? Dobra zabawa!

A kto zna się lepiej na dobrej zabawie niż eksperci od planowania eventów? Na pewno nikt! Dlatego my – specjaliści od dobrej zabawy, zajmujemy się organizacją imprez (nawet masowych), a także organizacją różnorodnych eventów. Tworzymy fantastyczną atmosferę, wciągamy do zabawy wszystkich uczestników, gwarantujemy piękne wspomnienia. A czasem zdarzy nam się nawet wzruszyć uczestników.

Jesteśmy ekspertami od integracji, motywacji, od przeżywania niesamowitych wrażeń, a także od skoków adrenaliny podczas sportowych przeżyć. Wspieramy pracodawców, którzy chcą doceniać swoich pracowników i motywować ich do jeszcze lepszej pracy, ale nie mają pomysłu jak zrobić to skutecznie. Uczestniczymy w organizacji imprez muzycznych, eventów sportowych, imprez turystycznych, pikników, czy innych imprez plenerowych.

Uszczęśliwiamy ludzi – to nas cieszy i w tym jesteśmy dobrzy

Niezmiernie cieszą nas śmiechy i uśmiechy wszystkich uczestników organizowanych przez nas imprez. Chcemy, by trwały jak najdłużej, by były ciepłym wspomnieniem ze zorganizowanych przez nas imprez dla firm. By pojawiały się podczas przeglądania zdjęć ze zorganizowanej przez nas imprezy turystycznej. A najbardziej lubimy, gdy pojawiają się podczas wspólnego planowania kolejnych imprez i urzeczywistniania najśmielszych pomysłów.

Niczym czekolada Wedel – chcemy dawać ludziom radość. Bo czym jest życie bez radości i ciepłych, pozytywnych wspomnień. Eventivo zajmuje się organizacją eventów, ale te eventy to tak naprawdę szczęście pracodawców, którzy znaleźli sposób na podniesienie efektywności pracy swoich podwładnych. To świetna zabawa połączona z adrenaliną na spływach kajakowych zorganizowanych dla przyszłej panny młodej (bo przecież nie każdy wieczór panieński musi być mocno zakrapiany alkoholem).

Imprezy dla mas? Żaden problem dla nas!

Uwielbiamy wyzwania! Każda organizacja imprez – czy to firmowych dla kilkunastu osób, czy też plenerowych dla setek ludzi – napełnia nas energią i motywacją do dopięcia wszystkiego na ostatni guzik. Jesteśmy perfekcjonistami. Musi być doskonale. To nasza dewiza przy organizacji każdego eventu, niezależnie od ilości uczestników.

Zajmujemy się organizacją imprez muzycznych – muzyka łączy ludzi, tak samo jak sport. A my lubimy integrować i znamy się na tym. Dlatego uwielbiamy też organizację imprez sportowych, w których pasja łączy się ze zdrową rywalizacją ucząc pokory i współpracy. A to przydaje się zarówno w pracy jak i w życiu codziennym, i osobistym.

Podróże? Choćby i dookoła świata!

Może nie jesteśmy biurem turystyki, ale niejedną podróż już odbyliśmy wraz z zadowolonymi klientami. Organizacja imprez turystycznych to duża odpowiedzialność. Wszystko musi być idealnie zorganizowane, uczestnicy muszą być bezpieczni, a jednocześnie wycieczka musi dostarczać dużo radości, niespodzianek, a także pięknych i ważnych miejsc do zwiedzania.

Od wielu lat wspieramy naszych klientów w organizacji imprez motywacyjnych. Są to zarówno wycieczki egzotyczne jak i wyjazdy na Mazury. Dbamy o bezpieczeństwo i dobrą zabawę z takim samym zaangażowaniem. Zapewniamy Ci niezapomniane wrażenia i bezpieczny powrót do domu. Organizujemy imprezy turystyczne w każde miejsce. No… może tylko nie w kosmos. Jeszcze… 😉

Wiesz już, do czego jesteśmy zdolni. To, na co masz ochotę?

Jesteś pracodawcą i chciałbyś nagrodzić lub zmotywować swój zespół? A może szukasz kogoś do współpracy przy organizacji wielkiej imprezy sportowej, albo innej imprezy plenerowej, może muzycznej? Na każdej się znamy! Możemy też zabrać Cię w każde miejsce na świecie i zapewnić moc niezapomnianych atrakcji. Ciebie i kogo tylko zabrać jeszcze zapragniesz.

Wszystko jest możliwe. Przynajmniej z nami na pewno! Nie zastanawiaj się, jeśli potrzebujesz pomocy w organizacji czegoś dużego, zadzwoń do nas, mamy wiedzę, doświadczenie, chęci i naprawdę mnóstwo kreatywnych, i skutecznych pomysłów. I już przebieramy nogami czekając na nowe wyzwanie. Mamy nadzieję, że tym razem od Ciebie. Do usłyszenia!