Zbuduj efektywny zespół, zabierz pracowników w góry!      

Chcesz zintegrować swój zespół? Zmotywować go do dalszej, efektywnej pracy? Pragniesz zbudować prawdziwą, odnoszącą sukcesy firmę? Wyjazd integracyjny to dobry pomysł – jesteś na właściwej drodze, by osiągnąć powyższe cele. Wyjazd integracyjny w góry jest tak samo atrakcyjny jak na mazury – od Was zależy, który kierunek obierzecie.

Zarówno organizacja wyjazdu integracyjnego dla pracowników, jak i dla firm jest motywatorem, i pozytywnie wpływa na rozwój firmy. Wyjazd integracyjny z pracy powoduje zacieśnienie więzi między pracownikami, którzy uczą się współpracować i ufać sobie nawzajem. Wspólnie bawią się i relaksują, co powoduje zgranie w grupie.

Nie masz pomysłu na wyjazd integracyjny? Skorzystaj z pomocy profesjonalistów!

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na wyjazd integracyjny, warto, żebyś skorzystał z pomocy profesjonalnej agencji zajmującej się eventami. Taka agencja odciąży Cię w kwestiach księgowych, czyli całej dokumentacji wyjazdu. Przedstawi Ci również propozycje tego, gdzie warto, by Twój zespół wyruszył na wyjazd integracyjny. Zaplanuje i poprowadzi wszelkie zabawy na wyjeździe integracyjnym. Słowem – zrobi wszystko za Ciebie i sprawi, że Ty też będziesz bawił się i integrował ze swoim zespołem.

Kłopotliwa dla wielu firm okazuje się również dokumentacja takiego wyjazdu. My zajmujemy się od dawna przygotowywaniem wyjazdów integracyjnych dla firm. Znamy się nie tylko na świetnej zabawie, ale także na obwarowaniach prawnych i wymogach księgowych dotyczących tego typu imprez. Przygotujemy i dostarczymy pełną potrzebną dokumentację imprezy, by Twoja główna księgowa nie martwiła się już o nic i mogła bawić się razem z całym zespołem.

Eventivo sprawi, że Ty polubisz wszystkich, a wszyscy Ciebie

Skoro jesteś na naszej stronie www, to już wiesz, że możemy zrobić wszystko za Ciebie i doskonale poprowadzić Twój wyjazd integracyjny. Pomożemy zmotywować Twój zespół do jeszcze efektywniejszej pracy w trakcie wyprawy szytej na miarę (Incentive). Sprawimy, że poczują się dowartościowani, wyróżnieni i nagrodzeni za dotychczasową pracę, co zdecydowanie zwiększy ich wydajność.

Poprzez zabawy zorganizowane przez nas na Twoim wyjeździe integracyjnym, pracownicy zgrają się, nauczą skutecznie współpracować, nawiążą przyjaźnie i scalą się w pracy nad osiągnięciem wspólnego celu – rozwoju Twojej firmy. Warto zorganizować wyjazd integracyjny dla pracowników, by pokazać im jak są dla Ciebie ważni. To zawsze procentuje.

Wyjazd integracyjny – żegnajcie złe emocje!

Wyjazd integracyjny z pracy to pozostawienie wszelkich animozji, problemów, stresu i trosk za sobą i nagrodzenie się za dotychczasowy trud. Dzięki tym kilku, wspólnie spędzonym dniom, zyskacie siłę i motywację, a także chęci do dalszej pracy nad wkładem w rozwój marki. Bo, żeby osiągnąć sukces, to musi się chcieć – i to każdemu pracownikowi.

Eventivo również pragnie uczestniczyć w rozwoju Twojego biznesu. Chcemy, aby Twój zespół wspólnie dążył do osiągnięcia sukcesu przez firmę. To cel, który w czasie zabaw, gier i wspólnych wygłupów zostaje w pracownikach zaszczepiony, i do którego z uśmiechami na twarzy rozpoczną dążyć tuż po powrocie z wyjazdu integracyjnego na mazurach, czy w górach.

My już mamy pomysł na Twój wyjazd integracyjny. Chcesz sprawdzić jaki?

Pomysły na spotkania integracyjne są różnorodne. Istnieje wiele gotowych propozycji na zabawę, ale zdecydowanie lepiej jest urozmaicić je o indywidualne elementy, które zaskoczą dopasowaniem do pracowników. Można to zrobić samemu, ale także podsunąć kilka ciekawych pomysłów wyróżniających Wasze spotkanie integracyjne, agencji eventowej.

Gry i zabawy na spotkaniach integracyjnych spowodują zacieśnienie więzi i współpracy między pracownikami. To doskonała okazja na relaks i zabawę, która niesie ze sobą korzyści dla atmosfery w pracy. Dobra agencja eventowa w pełni wyręczy Cię w organizacji skutecznego wyjazdu integracyjnego dla Twoich pracowników. Z Eventivo masz gwarancję, że Twój zespół do pracy wróci z entuzjazmem i miłymi wspomnieniami, zgrany jak nigdy wcześniej.