Incentive Travel – zwiększona wydajność Twoich pracowników

Wiele podróży służbowych jest związanych z podróżami motywacyjnymi. Są to podróże związane z biznesem, które mają motywować, pomagając przedsiębiorcom osiągnąć większy sukces. Incentive Travel dla Twoich pracowników to podróże służbowe pomagające zmotywować pracowników lub partnerów biznesowych do zwiększenia aktywności lub osiągnięcia założonego celu.

Wyjazdy incentive to motywujące narzędzie do zwiększania produktywności lub osiągania celów biznesowych, w których uczestnicy zdobywają nagrody w oparciu o określony poziom osiągnięć określony przez kierownictwo. Program incentive ma na celu rozpoznanie osób, które pracują nad osiągnięciem danego celu, zintegrowanie ich i zmotywowanie w celu jeszcze lepszej, wydajniejszej pracy nad rozwojem Twojej firmy.

Egzotyka motywuje do lepszej pracy

Przez wiele dziesięcioleci właściciele firm, a także ich menedżerowie wykorzystywali atrakcyjność podróży egzotycznych jako doskonałe narzędzie motywacyjne zarówno dla swoich wewnętrznych pracowników jak i dla partnerów biznesowych. W ostatnim czasie pojawiło się wiele metod, które opierając się na badaniach i najlepszych praktykach, udoskonalając podróże incentive jako narzędzie do motywacji pracowników i zachęcanie partnerów do współpracy.

Istnieje cała branża profesjonalistów, którzy posiadają specjalistyczną wiedzą, aby wykorzystać wyjazdy incentive jako narzędzie motywacyjne w organizacjach. W praktycznie każdej branży, programy Incentive Travel dla Twoich pracowników są często wykorzystywane jako narzędzie motywacyjne z wewnętrznymi lub zewnętrznymi zespołami sprzedaży, ale każda organizacja lub grupa robocza może z nich efektywnie korzystać, jeśli istnieje luka w wydajności lub niezrealizowanych celach pracy.

Twój zespół to Twoja odpowiedzialność

Zarządzając potencjałem pracowników, musisz odpowiednio ich motywować do lepszej i wydajniejszej pracy. Pensja to podstawowa metoda motywująca pracowników. Może tworzyć dla nich progi, stawiać im cele i od nich uzależniać otrzymanie przez nich dodatkowej premii, ale możesz też przygotowywać dla pracowników konkursy, który spowodują, że wspólnie pracować będą nad celem wspomagającym rozwój Twojej firmy, a przy okazji otrzymają nagrodę, z której będą zadowoleni.

Inną metodą sprawdzającą się w motywacji pracowników, są wyjazdy incentive. Pracownicy, którzy wiedzą, że za dobrą pracę nad rozwojem Twojej firmy, nad wspólnym sukcesem, czeka ich wspólny wyjazd sponsorowany przez pracodawcę, pracować będą dwa razy skuteczniej. A wyjazd incentive nie tylko stanie się dla nich długo wyczekiwaną nagrodą, ale także okazją do poznania i zintegrowania się z resztą zespołu, aby pracować zgranie i jednolicie nad wspólnym sukcesem. Wybierz wyjazd incentive organizowany przez Eventivo!

Wyjazdy incentive – co to jest i czemu służy?

Incentive programy i wyjazdy sprzyjają budowaniu lojalności w pracownikach, wspierają też najlepsze talenty organizacji w samorozwoju, co przynosi korzyści dla całej firmy. Jeśli firma odpowiednio opracuje program wyprawy incentive, biorąc pod uwagę ogólne spojrzenie na wszystkie departamenty, zwrot inwestycji incentive travel dla Twoich pracowników jest jak najbardziej realny.

Incentive Research Foundation w 2010 roku opublikowało badanie, w którym opisuje, że po podjęciu przez firmę kroków mających na celu zapewnienie zwrotu z inwestycji, udało się połączyć przejęte organizacje z firmą, a także z powodzeniem połączyć w nich swoje programy motywacyjne.

Skutki wyjazdów incentive

Wyjazdy motywacyjne, spotkania i wydarzenia integracyjne stanowią 15% wszystkich wydatków na podróże. Daje to 2,4 miliona miejsc pracy, 240 miliardów dolarów w wydatkach i ,9 miliardów dolarów w przychodach z podatków – zgodnie z amerykańskim U.S. Travel Association. Podróże motywacyjne generują około 13 miliardów dolarów.

Incentive – turystyka pozwala na zacieśnianie się nie tylko więzi biznesowych i relacji między partnerami, ale także na wzmocnienie wzajemnych, interpersonalnych więzi, ponieważ wspólne przeżywanie tak wspaniałej przygody, jaką jest wspólna podróż w nieznane, to niepowtarzalne emocje, które na długo pozostaną w pamięci. Natomiast słowo lojalność nabierze całkiem nowego znaczenia.