Smaczne wspomnienia z dzieciństwa

Pamiętasz smak pieczonego w ognisku ziemniaka? Albo przypalonej lekko na ogniu kiełbaski? A może amerykańskim stylem piekłeś nad ogniem pianki marshmallow (podobno przygotowane w taki sposób są przepyszne). Co powiesz na to, żeby wrócić do wspomnień z dzieciństwa i zweryfikować smaki dzisiejszych potraw z ogniska?

Spotkanie przy ognisku to wspaniały pomysł na spędzanie letnich wieczorów. Łono przyrody, zapach drewna, rozgwieżdżone niebo i iskry fruwające naokoło to niezapomniane wrażenia i emocje. A do świeże powietrze, które zdecydowanie lepiej służy niż klimatyzacja w pomieszczeniach zamkniętych.

Oderwanie od codziennej pracy i związanych z nią problemów służy wydajności pracowników

Organizacja ogniska jest więc wspaniałym pomysłem, aby spotkać się ze swoimi pracownikami, porozmawiać z nimi o ich problemach z biura, potrzebach, czy ambicjach. Albo aby rozmawiać tylko i wyłącznie na neutralne tematy zapominając o codziennych trudach pracy. Każdy z nas potrzebuje bowiem czasem odetchnąć i nie myśleć o goniących nas terminach, czy niezrealizowanych celach kwartalnych. Takie spotkanie zdecydowanie posłuży relaksowi.

A jeśli przy okazji organizacji spotkania integracyjnego udałoby Ci się zmotywować swój zespół do lepszej pracy? Albo po prostu zacieśnić z nim więzy, aby przyjemniej było spędzać czas w biurze. Ogniska firmowe to zawsze dobry pomysł. Wymagają podobnych nakładów co organizacja grilla firmowego, ale o ile większą frajdą jest samodzielne pieczenie kiełbaski na patyku, czy grzanie się przy ogniu.

Bezpieczeństwo spotkania integracyjnego przy ognisku

Letnia pogoda sprzyja integracjom na powietrzu. Dlatego wykorzystaj okazję i zorganizuj ognisko firmowe dla pracowników. To gwarancja udanej zabawy, genialnych nastrojów i pysznego jedzenia, które każdy samodzielnie przyrządzi według własnego gustu i preferencji. Zapewnij swoim pracownikom powrót do dzieciństwa i przygotuj im niezapomnianą imprezę przy wielkim ogniu.

Organizacja ogniska wiąże się z pewnymi przepisami, których należy przestrzegać przy takim wydarzeniu. Ale nie martw się, skontaktuj się z nami, wszystkie te przepisy znamy na pamięć, więc pomożemy Ci przygotować imprezę zgodnie z nimi, a do tego maksymalnie bezpieczną. Będziemy czuwać nie tylko nad bezpieczeństwem, ale także nad Waszym dobrym humorem, aby podczas zabawy nie opuszczał Was ani na chwilę.

Każda pora jest dobra na ognisko firmowe

Ognisko firmowe to dobry pomysł nie tylko na święto pieczonego ziemniaka. Możesz stworzyć najlepszym pracownikom cykliczne spotkania integracyjne przy pieczeniu kiełbaski. I choć lato, to najlepsza pora na imprezy na powietrzu, to również zimą możecie pieczenie kiełbaski na ogniu połączyć z szaleństwem kuligu. Każda pora ma w sobie coś wyjątkowego, co wykorzystać można odpowiednio podczas zabaw integracyjnych.

Znamy się na organizacji eventów firmowych – zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu

Jesteśmy doświadczoną agencją eventową. Zorganizowaliśmy już wiele imprez i wyjazdów integracyjnych. Ale żaden z nich nie był taki sam. Każde ognisko firmowe ma swój własny motyw przewodni, każde spotkanie i jego scenariusz dopasowujemy indywidualnie do uczestników. Naszym celem jest dobra zabawa, która przełoży się potem na wydajniejszą pracę. Ponadto znamy doskonałe miejsca na tego typu wydarzenia, rekwizyty i przepisy bezpieczeństwa. Z nami impreza jest zawsze bezpieczna, udana i wyjątkowa.

Pora na dobry plan

Już teraz zaplanuj ze swoimi pracownikami wspólną zabawę przy ognisku. Ustalcie dogodny dla wszystkich termin, bo pamiętaj, że spotkanie to powinno być dobrowolne i na tyle atrakcyjne, że Twoi pracownicy sami z chęcią na nim się pojawią. Skontaktuj się z nami, wyszukamy najlepsze miejsce na Twoje ognisko firmowe, ustalimy i zorganizujemy szczegóły całej zabawy, przygotujemy gadżety i scenariusze zabaw okołoogniskowych. Tobie pozostanie jedynie ekscytacja wydarzeniem i obserwacja jak dobrze takie ognisko wpływa na postawę i wydajność pracy Twoich pracowników. Czekamy na telefon!