Imprezy na powietrzu to świetny sposób na letnie dni i wieczory

Lato to idealna pora na imprezy na powietrzu. Sprzyjająca pogoda pozwoli Ci na organizację wszelkich wydarzeń firmowych na powietrzu, a więc zdecydowanie zmniejszą się koszty ich organizacji. Pikniki firmowe, ogniska, czy grille to idealny sposób na integrację z pracownikami.

Integracja pozwoli Ci zmotywować pracowników do jeszcze lepszej, wydajniejszej pracy na sukces firmy. Taka impreza jest też swoistą nagrodą dla najlepszych pracowników, a także okazją do poznania ich potrzeb, problemów i stworzenia sprzyjającej polepszeniu ich pracy firmy/marki/biura.

Marka pracodawcy – to ważne jakim jesteś pracodawcą

Markę w dużej mierze tworzą pracownicy i relacje między nimi. W wielu nowoczesnych przedsiębiorstwach rozwija się tak zwany marketing personalny, który zakłada, że pracownicy są równie ważni co klienci i o nich także trzeba dbać.

Celem marketingu personalnego jest między innymi: budowa zgody, zaufania i więzi z uczestnikami otoczenia marki, jeszcze zanim staną się jej faktycznymi pracownikami, stymulowanie aktywności obecnych pracowników, którzy czuć powinni samodzielność i odpowiedzialność za wizerunek firmy, a także podtrzymywanie relacji z byłymi pracownikami firmy.

Warto zadbać o marketing personalny i stać się najlepszym pracodawcą w branży. Wizerunek marki jako pracodawcy jest niezwykle ważny. Dobry pracodawca to także dobry partner do rozmów oraz dobry producent czy usługodawca. Dlatego warto zadbać o opinię firmy jako pracodawcy, bo opinia ta przekłada się również na inne dziedziny.

Co przygotować na piknik firmowy, aby był niezapomnianym wydarzeniem

Organizacja pikników i innych imprez plenerowych to jeden z elementów strategii marketingu personalnego, ale jest to jednak dużo pracy. Trzeba liczyć się z wszelkimi przepisami bezpieczeństwa, zasadami organizacji imprez plenerowych, a także znalezieniem odpowiedniego miejsca, jedzenia, muzyki i zapewnienia właściwych atrakcji, aby nikt z zaproszonych nie nudził się.

Piknik firmowy to wielkie wyzwanie dla Twojej firmy, ale też niezbędne działanie, aby zespoł zintegrował się z Tobą i ze sobą nawzajem. Pracownicy bardzo chętnie uczestniczą w zabawach na świeżym powietrzu, zdecydowanie lepiej jest to postrzegane niż imprezy integracyjne, na które muszą wkładać niewygodne smokingi, czy suknie galowe i szpilki. A skoro impreza integracyjna ma zintegrować Twoich pracowników, dobrze jest dostosować imprezę do ich preferencji.

Organizacje pikników najlepiej zatem zostawić w rękach profesjonalistów, którzy przedstawią plan imprezy, uwzględnią atrakcje na imprezę firmową, a także zapewnią na piknik firmowy odpowiednie menu.

Na pikniku oprócz odpowiedniego jedzenia, dobrej oprawy muzycznej zadbać należy także o gry i zabawy dla uczestników, które zacieśnią więzy między nimi i wzmocnią w nich poczucie, że są jedną drużyną, która wspólnie pracuje na sukces firmy. Gry mają na celu nauczenie uczestników zaufania i współpracy, a także możliwości polegania na sobie nawzajem.

Piknik firmowy to nasza letnia specjalność

Nasza agencja eventowa od lat specjalizuje się w organizacji imprez integracyjnych dla firm. Wykorzystujemy naszą wiedzę i długoletnie doświadczenie, aby przygotować odpowiedni plan imprezy dla Ciebie i Twojej firmy.

Każda zorganizowana przez nas impreza jest zupełnie inna, bo zanim zajmiemy się jej organizacją poznajemy dokładnie Ciebie, Twoje potrzeby, oczekiwania i cele, zaznajamiamy się też z firmą, którą prowadzisz. Chcemy idealnie dopasować wydarzenie do Twojej marki i Twoich oczekiwań. Tylko wtedy będziecie dobrze się bawić, a na tym nam zależy.

Ustal z pracownikami dzień, który będzie dla nich najbardziej odpowiedni na wspólną zabawę na pikniku firmowym. Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Daj nam chwilkę, abyśmy poznali lepiej Ciebie i Twoją firmę. Wtedy lepiej dopasujemy scenariusz całej imprezy, a Wy lepiej będziecie się na niej bawić. Przedstawimy Ci plan, ustalimy szczegóły, a potem zajmiemy się resztą. Ty pojawisz się tylko na pikniku firmowym i będziesz przednio bawił się wraz z całym zespołem nie martwiąc się już o nic.