Ważna data? Warto to podkreślić!

Zbliża się ważna data dla Twojej firmy? 10-lecie powstania? 20-lecie? A może po prostu urodziny lub wygrana w przetargu, czy pierwszy milion zysku? Nieważne jaka! Każda okazja do świętowania jest dobra do spotkania całego zespołu pracowników z szefem. Takie spotkanie niesie ze sobą bowiem dwie korzyści: marketingową, promującą markę i ważną dla niej datę oraz integracyjną wspierającą wydajność pracowników.

Jubileusz firmy to doskonały powód do spotkania z pracownikami, którzy razem z Tobą przyczyniają się codziennie do tego, że Twoja firma wciąż istnieje, a do tego przynosi zyski. To ważni ludzie. Warto brać ich pod uwagę przy organizacji jakichkolwiek imprezy jubileuszowych. Pominięci poczują się mało wartościowi i osłabisz ich zaangażowanie w osiąganiu sukcesu firmy. A jeśli zostaną zaproszeni do wspólnego świętowania, staną się lojalnymi pracownikami, którzy czując się częścią Twojej firmy walczą o zysk dla niej.

Jubileusz firmy to ważne wydarzenie, jak je zorganizować?

Jest wiele rzeczy, o których przy organizacji jubileuszu firmy należy pamiętać. Przepisy bezpieczeństwa, pozwolenie na imprezę, jeśli jest imprezą masową, odpowiednie zaproszenia, lista gości, informacja do mediów, życzenia jubileuszowe dla firmy, czy też gratulacje z okazji jubileuszu firmy – to niektóre z elementów organizacji, o których nie możesz zapomnieć.

Do tego, aby wszyscy dobrze się bawili, trzeba zapewnić im smaczny catering, odpowiednią oprawę muzyczną, wodzireja imprezy i scenariusz zabawy, żeby nie dopuścić do nudy. Jeśli lubisz wyzwania i chciałbyś sam wszystko zorganizować, jesteśmy pod wrażeniem. Jeśli jednak zdajesz sobie sprawę, że impreza jubileuszowa powinna być zorganizowana z prawdziwą pompą i pozostać w pamięci wszystkich gości jako niesamowite wydarzenie, a media powinny rozpisywać się na jej temat w samych superlatywach – postaw na sprawdzoną agencję eventową i pozostaw całą organizację imprezy jubileuszowej w jej rękach.

Będziemy najlepszym wyborem

Nasza agencja zorganizowała już wiele imprez z okazji jubileuszu firmy. Każda z nich była inna, różniły się pod względem miejsca, ilości gości, scenariusza. Gala z okazji jubileuszu powinna być bowiem odbiciem charakteru firmy, której jubileusz uświetnia. Jeśli firma jest młodzieżowym stand upem, nie sprawdzi się bananowa gala, na którą przyjść trzeba w smokingach.

Nasze scenariusze dostosowujemy do potrzeb i możliwości budżetowych naszych klientów. Zawsze informujemy, jeśli niewielka zmiana w budżecie skutkować mogłaby spektakularnej zmianie w realizacji. Pozwala to naszym klientom na świadomą decyzję odnośnie docelowego obrazu całej imprezy jubileuszowej.

Profesjonalna organizacja jubileuszu Twojej firmy to same korzyści dla Ciebie

Imprezy jubileuszowe pozwalają pobocznie osiągnąć wiele korzyści firmie, która je organizuje. To doskonały pretekst do integracji pracowników, którzy czują się odpowiedzialni za sukces firmy oraz za to, że tak długo utrzymuje się na rynku. Podczas takiego wydarzenia czują się oni cząstką wielkiej firmy i mają świadomość, że splendor niejako spływa także i na nich.

To również okazja do spotkania z najlepszymi klientami, a także do poznania potencjalnych klientów, którzy wcześniej nie mieli okazji poznać Twojej firmy. Na dodatek jest to na tyle ważne wydarzenie, że warto wykorzystać je PRowo i postarać się, aby lokalne lub szersze lokalizacyjnie media napisały o nim. Twoja firma zyska dzięki temu darmową reklamę i sprawi wrażenie ważnej marki, która jest już tyle czasu na rynku, że wzbudza zaufanie,a jeśli stać ją na profesjonalną organizację jubileuszu, to znaczy, że firma jest stabilna i generuje zyski – a takie firmy klienci wybierają częściej.

Dobrze też przygotować dla wszystkich gości pamiątkę z jubileuszu Twojej firmy. Dzięki takiemu drobiazgowi, zaskoczysz ich pozytywnie (tak zwany efekt WOW), a do tego pozostaniesz w ich pamięci znacznie dłużej. Warto więc jest dopracować jubileusz firmy w każdym calu i odpowiednio go wykorzystać.