Spadek zapału do pracy? Twoi pracownicy obniżają loty? Jak temu zapobiec?

Twoi pracownicy stracili entuzjazm do pracy? A może wręcz odwrotnie, tryskają energią i ciężko oraz skutecznie pracują na sukces Twojej firmy? I należy im się nagroda? A może chcesz zrobić coś wyjątkowego dla stałych klientów? Emocje, adrenalina i pozytywny nastrój zawsze dobrze wpływa czy to na pracowników, czy klientów. Jak możesz wywołać taki nastrój? To proste!

Kto z nas nie marzył, żeby chociaż na chwilę poczuć się jak Robert Kubica? Gramy w liczne gry komputerowe i ścigamy się o najlepsze miejsca na mecie. Dociskamy na padach przycisk gazu i próbujemy wyrobić się na zakrętach. Gry komputerowe, wirtualne wyzwania są wspaniałą zabawą, ale przecież można przeżyć je także na żywo! Co powiesz na to, żeby emocje prawdziwego wyścigu samochodowego poczuć wraz ze swoimi pracownikami, partnerami biznesowymi lub klientami?

Mamy na to niezawodny sposób!

Jedną z naszych sprawdzonych metod na efektywną, a także efektowną integrację jest jazda po torze wyścigowym. Zanim jednak wejdziecie na prawdziwy tor wyścigowy, sprawdźcie się na torach gokartowych, które zapewniają zabawę na podobnym stopniu emocjonalnym. Auta wyścigowe na takim torze różnią się od samochodów wyścigowych – są zdecydowanie mniejsze i dysponują słabszą mocą.

Gokarty dostarczą Wam moc emocji, dużo śmiechu i odpowiednią dawkę adrenaliny na bezpiecznym poziomie. Tego typu zabawę organizowaliśmy już dla wielu firm, wszyscy uczestnicy byli podekscytowani i zachwyceni. A po evencie na torze wyścigowym czuli się bardziej zintegrowani i pełni zapału do podejmowania nowych wyzwań w pracy.

Doświadczenie pozwoli nam dostosować wyjazd do Twoich potrzeb

Jesteśmy doświadczoną agencją eventową, która zorganizuje dla Ciebie i Twojej załogi lub Twoich gości wyjazd integracyjny gwarantujący przeżycie niezapomnianych emocji i zapewniający fantastyczne wspomnienia. Imprezy integracyjne w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, czy w innych miastach w Polsce i za granicą zacieśnią relacje z klientami lub wśród pracowników Twojej firmy, co skutkować będzie lepszą współpracą nad celami Twojej firmy.

Pracowników należy motywować. Muszą czuć się doceniani, ważni i wartościowi dla firmy. Co jakiś czas cała załoga powinna zapomnieć o celach, liczbach i zintegrować się na neutralnym terenie, aby poczuć się zgranym zespołem, zaprzyjaźnić lub zaprzestać sporów. Spotkanie integracyjne, które zagwarantuje odpowiednią ilość pozytywnych wrażeń potrafi dokonać cudów i na nowo zmotywować do pracy każdego członka załogi.

Emocje w autach wyścigowych

Na torach wyścigowych toczy się podobna rywalizacja jak niekiedy wśród współpracowników. Każdy chciałby być najlepszy, pierwszy na mecie. Gdy się nie udaje, bywa że dopada ich frustracja i opuszcza motywacja. Dobrze, aby pracownicy mogli oczyścić się z tego typu emocji wykorzystując auta wyścigowe. Pomoże im to zdystansować się i zachować między sobą zdrową rywalizację nie powodującą tego typu efektów.

Wspólny wyjazd na tor wyścigowy to pomysł na spędzenie czasu, z którego każdy będzie zadowolony. Jeśli uznasz, że gokarty są mniej ekscytujące niż prawdziwe auta wyścigowe, lub już ścigaliście się gokartami i potrzebujecie mocniejszych wrażeń, zorganizujemy Wam prawdziwy wyścig na miarę Kubicy. Zabierz swój zespół na tor wyścigowy i zmierzcie się pod okiem profesjonalnego kierowcy.

Zorganizuj sobie wydajniejszą pracę swoich pracowników!

Nasza agencja eventowa, oprócz emocji z wyścigu, zapewni Wam szkolenie z bezpiecznej jazdy przeprowadzone przez najbardziej doświadczonych instruktorów w Polsce. Możemy wspólnie wziąć udział w wyścigu na torze samochodowym, w wyprawach off road, w skuterowym szaleństwie, w jeździe po oblodzonych szwedzkich jeziorach, czy w safari samochodami terenowymi. Pakiet emocji to to, co oferujemy naszym klientom.

A emocje na torze wyścigowym przekładają się potem na wydajniejszą pracę – wiemy to, bo od lat wspólnie z szefami dużych polskich firm integrujemy ich zespoły za pomocą emocji i wrażeń podczas wyjazdów integracyjnych. Wypróbuj sam, skontaktuj się z nami i ruszajmy po niezapomniane wrażenia.