Myślisz, że wyścigi samochodowe są przeznaczone tylko dla mężczyzn? Nic bardziej mylnego. Imprezy motoryzacyjne to doskonała okazja, by kobiety zaprezentowały swoje wysokie umiejętności w roli kierowców. Tego typu eventy dla bizneswoman organizowane przez Eventivo niejednokrotnie udowodniły, że płeć żeńska swoją perfekcyjną jazdą potrafi zawstydzić niejednego z Panów.

Bez wątpienia impreza na torze wyścigowym to dużo bardziej kreatywna i niezapomniana forma eventu dla kobiet niż kolejny, pozbawiony jakichkolwiek emocji wyjazd do spa. Salon piękności z pewnością nie dostarczy tak dużej dawki adrenaliny, co eventy motoryzacyjne. Szybkie, luksusowe auta to doskonały pretekst, by kobiety zamieniły swój biurowy dress code na wygodny, sportowy strój. Postaw na niecodzienną dawkę pozytywnych emocji i razem z Eventivo zorganizuj imprezę na torze wyścigowym.

Eventy motoryzacyjne dla firm – jak wziąć udział?

Dzięki współpracy Eventivo z firmą Driving Experience jesteśmy w stanie zorganizować doskonały event motoryzacyjny. Jako eksperci w realizacji wielu imprez firmowych dobrze wiemy, jakie potrzeby mają nasi klienci. My jesteśmy odpowiedzialni za część agencyjną, taką jak: rezerwacja hoteli, posiłków, atrakcji dodatkowych, transfery itp., natomiast ekipa Driving Experience jest niezawodna w realizacji części motoryzacyjnej na torze. Jesteśmy wspaniale dopełniającym się teamem, który zadba o to, by Twoja impreza przebiegała na najwyższym poziomie.

Imprezy motoryzacyjne dla kobiet to coraz bardziej popularna forma spotkań integracyjnych. Zorganizuj tego typu event, zanim zrobią to inni. Niech Twoje doskonałe pomysły, które stworzysz wspólnie z Eventivo zaskoczą współpracowników. Wyprzedź swoją konkurencję i skontaktuj się z nami jak najszybciej. To bardzo proste. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 12 349 67 97 lub napiszesz do nas maila, na którego bardzo szybko odpowiemy. Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie, by podzielić się z Tobą mnóstwem pomysłów, które z pewnością Cię oczarują!

Motoryzacyjne emocje dla amatorów

Niezależnie od tego czy uczestniczki organizowanych przez Eventivo imprez motoryzacyjnych mają doświadczenie w przejazdach na torze wyścigowym, czy jest to ich pierwszy raz za kierownicą sportowych aut, to z pewnością tego typu niesamowita przygoda na długo pozostanie w ich pamięci. Kobiety mają niecodzienną okazję wyruszyć w ekstremalną podróż wybranym przez siebie pojazdem. Szybkie samochody, które oferujemy potrafią wgnieść w fotel. Zorganizuj event motoryzacyjny razem z Eventivo i poznaj swoje wyścigowe umiejętności jak najszybciej! 🙂

To Ty wybierasz, którym autem wyjedziesz na tor wyścigowy, a wybór jest naprawdę imponujący. Lamborghini, Ferrari, Mercedes AMG, Subaru, a może Porsche – którą z tych luksusowych marek pragniesz przeżyć niezapomnianą przygodę swojego życia? Dodatkowo każda kobieta za kierownicą ma okazję skorzystać ze wskazówek i pomocy naszych doświadczonych instruktorów, którzy podpowiedzą uczestniczkom jak przejechać dany odcinek w jak najkrótszym czasie tak, by pokonać przeciwników. Nie wahaj się, poczuj na własnej skórze co to znaczy szybka jazda. My jesteśmy gotowi rozpocząć zdrową rywalizację sportową, a Ty?

Gdzie zorganizować eventy motoryzacyjne?

Eventivo wraz z Driving Experience organizuje niezapomniane eventy motoryzacyjne, zarówno dla mężczyzn, jak również dla kobiet. Nasze eventy organizujemy na najlepszych torach wyścigowych w całej Polsce i Europie, dzięki czemu jesteśmy gotowi spełnić nawet najbardziej nieoczywiste wymagania naszych klientów.

Dopasuj tor do swoich potrzeb oraz lokalizacji, a Eventivo pomoże Ci wkroczyć do świata rajdów samochodowych!