Czy wiedzieliście, że Eventivo posiada własną pracownię gadżetów i upominków firmowych? Warto o tym pamiętać, szczególnie podczas ważnych spotkań biznesowych. Dzięki naszym nietypowym produktom budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi nie będzie już tak problematyczne jak dotychczas.

Wybierz spersonalizowany prezent starannie stworzony przez Eventivo i pomóż sobie w realizacji celów i założeń Twojego przedsiębiorstwa. Drobne, ale miłe upominki wręczane w trakcie spotkań biznesowych niewątpliwie mają bezpośredni wpływ na stosunki międzyludzkie. Zadbaj o nie razem z Eventivo. 🙂

Trafiony prezent firmowy – czyli jaki?

Wzajemne obdarowywanie się prezentami ociepla stosunki… również w biznesie. Warto jednak pamiętać, żeby nie traktować ich jako dodatkowy koszt, a jako szansa na stworzenie czegoś wyjątkowego. Istnieje jednak jeden warunek – prezenty biznesowe muszą być najwyższej jakości. Unikaj kiczu i tandety.

Upominki firmowe oferowane przez Eventivo są zaskakujące, personalizowane, a przede wszystkim unikatowe, dzięki czemu stanowią idealne dopełnienie do organizowanych wyjazdów, konferencji, czy spotkań z kluczowymi klientami. Nasz zespół tworzą profesjonaliści o doskonałym wyczuciu stylu.

My wiemy, jak sprawić, by nasze gadżety zaskakiwały i cieszyły, a nie zostały wciśnięte w kąt i były szybko zapomniane. Chcesz postawić na oryginalność? Świetnie trafiłeś! Eventivo wyróżnia się nieszablonowym myśleniem, które idzie w parze z technicznym wykonawstwem.

Wszystkie wykonywane przez nas projekty tworzone są z myślą o konkretnym evencie. Ich niepowtarzalność dodaje im charakteru, który doceniają nawet najbardziej wymagający przedsiębiorcy. Standardowe gadżety reklamowe i konferencyjne, takie jak długopis czy kubek z logo firmy to już przeszłość. W Eventivo najpierw szukamy inspiracji, kreujemy, a następnie wykonujemy prezenty biznesowe, tworzące spójną całość z założeniami naszych klientów.

Prezenty biznesowe na każdą okazję

Prezent firmowy nie musi kojarzyć się z najpopularniejszymi świętami, które wymagają obdarowania się upominkami. Wykorzystaj szanse na nawiązanie dobrych relacji w biznesie. Jest ich naprawdę wiele! Dobrze zrealizowane zadanie, doskonale przeprowadzona konferencja lub spotkanie biznesowe to świetny moment na podarowanie gadżetu stworzonego przez Eventivo.

Nasi eksperci podpowiedzą Ci co najlepiej sprawdzi się do wybranej przez Ciebie okazji. To jaki podarunek wybrać zależy przede wszystkim od charakteru wydarzenia bądź spotkania, a także relacji jakie wiążą obydwie strony. W niektórych sytuacjach można pozwolić sobie na spersonalizowany prezent, podkreślający zażyłość, a w innych wystarczy fajny, dobrze przemyślany drobiazg, który z pewnością ucieszy zarówno obdarowanego, jak również obdarowującego.

Pomysł na upominek – czy pochodzenie ma znaczenie?

Ważne wydarzenia oraz spotkania biznesowe bardzo często przebiegają pomiędzy przedstawicielami dwóch odmiennych kultur. Warto pamiętać, że pochodzenie mimo wszystko ma znaczenie. Team Eventivo pomoże Ci uniknąć popełnienia gafy i przygotuje za Ciebie pięknie zapakowane upominki biznesowe, którymi oczarujesz swoich współpracowników oraz partnerów biznesowych. Pamiętaj, że małe upominki mogą zwiastować wielkie sukcesy. 🙂 To co, masz ochotę rozpocząć efektywną współpracę z Eventivo?