Impreza firmowa to świetna zabawa. Przekonuje się o tym coraz więcej pracodawców, którzy decydują się na zorganizowanie imprez integracyjnych. Ich uczestnicy całkowicie odrywają się od codziennej rutyny. Angażując się we wspólne gry i zabawy integracyjne dają się ponieść pozytywnym emocjom – uwierz nam, to niesamowicie zbliża ludzi!

Spotkania integracyjne nie muszą kojarzyć się z nudną knajpą, w której prowadzone są sztywne, nic nie wnoszące do życia rozmowy. Wymyśl coś kreatywnego, a najlepiej od razu skontaktuj się z nami. Eventivo doskonale łączy rywalizację z integracją, czyli wszystko to, co najbardziej ekscytujące. Mamy na to niezbite dowody!

Podczas pobytu na pięknych terenach Jury Krakowsko – Częstochowskiej przygotowaliśmy dla uczestników specjalna grę terenową, w trakcie której mieli oni okazję wykazać się swoją kondycją fizyczną. Dodatkowo zmierzyli się z zagadkami dotyczącymi okolicy i działalności firmy. Wśród pracowników nie brakowało determinacji i zaciętej rywalizacji, co nie umknęło naszej uwadze. Najlepsi otrzymali gadżety firmowe, a pozostali uczestnicy świętowali podczas fenomenalnej biesiady przy grillu.

Spotkanie integracyjne w rękach profesjonalistów

Impreza firmowa musi być doskonale zaplanowana. Tylko w ten sposób uda się zintegrować zhierarchizowanych wewnątrz firmy pracowników. Jeśli chcesz sprostać wymaganiom jak największej grupy uczestników, koniecznie zdobądź informacje o ich oczekiwaniach, dotyczących nadchodzącego spotkania. Niezależnie od zachcianek Eventivo stworzy dla Ciebie wyśmienitą listę pomysłów na zabawy integracyjne.

Twoja firma składa się z dużej liczby pracowników? Nie trać czasu i pozwól nam zorganizować niezapomnianą imprezę integracyjną, którą uczestnicy będą wspominać jeszcze długo po jej zakończeniu. Dzięki nam imprezy integracyjne raz na zawsze przestaną kojarzyć się z przykrym obowiązkiem, w którym liczy się jedynie frekwencja. Przekonaj się!

Co dają zabawy integracyjne?

Nadal nie wiesz jakie korzyści niesie za sobą organizacja imprez firmowych? Wszystko wskazuje na to, że jak najszybciej musimy rozpocząć współpracę, by nadrobić Twoje zaległości. 🙂 Eventivo dysponuje bogatą ofertą, która została stworzona z myślą o usprawnieniu komunikacji między członkami zespołu oraz zapewnieniu efektywniejszej współpracy między poszczególnymi działami.

Dobrze zorganizowane imprezy integracyjne dla firm w magiczny sposób wzmacniają pozytywne relacje na linii pracownik-pracodawca. Pamiętaj – to niezwykle przydatne we wzajemnym wsparciu, motywowaniu się i pomocy. Spotkania integracyjne dostarczają uczestnikom niesamowitych wrażeń, których nie doświadczą nigdzie indziej. Dzięki Eventivo nasi klienci mieli już okazję odkryć niezwykły podwodny świat, wziąć udział w lekcji przygotowywania sushi, a nawet nauczyć się władać mieczem samurajskim.

Angażujące gry i zabawy integracyjne dają możliwość w skuteczny sposób odciąć się od branżowych problemów. Zaufaj Eventivo i pozwól naszej marce zorganizować Twoje spektakularne spotkanie integracyjne.  Nie zwlekaj, zafunduj swoim pracownikom porządną dawkę ekscytującej zabawy, która przyniesie wiele korzyści dla Twojej firmy, takich jak np.: kreatywniejsza, wydajniejsza i oparta na wzajemnych relacjach praca. Team Eventivo z niecierpliwością czeka, by rozpocząć kompleksową realizację Twoich założeń.