Paryż – stolica Francji i jednocześnie największe miasto położone w centrum Basenu Paryskiego nad Sekwaną. Chętnie odwiedzane przez turystów miejsce stało się centrum politycznym, ekonomicznym i kulturowym. Nie bez powodu również nazywane miastem zakochanych. Paryż jest podzielony na 20 dzielnic, natomiast te należące do turystycznych atrakcji są określone numerami od 1 do 8. Warto odwiedzić każdą z nich o każdej porze roku, by odkryć magię tego miasta i jego urok. Podróżować można samotnie, z bliskimi lub ze znajomymi z pracy. Firmowe wyjazdy są doskonałą integracją dla pracowników, szczególnie gdy jako destynacje wybierzemy właśnie Paryż!

Co warto zwiedzić w Paryżu?

Paryż jest zachwycającym miastem, które pozostawia w myślach same piękne wspomnienia. Składają się na nie między innymi niesamowite widoki zapierające dech w piersiach. Znakomita kuchnia pozwoli odkryć zupełnie nowe smaki i poznać nieznane dotąd aromaty oraz delektować się pysznymi daniami, które są mocną stroną paryskich restauracji. Wśród nich można wymienić Creme Brulee, makaroniki, ślimaki w różnej postaci, żabie udka, a także confit z kaczki. Ponadto francuskie bagietki czy chleb z dodatkiem soli morskiej noszący nazwę pain Poilane.

Szczególnie warto odwiedzić kilka miejsc, które są najważniejsze i doskonale podkreślą atmosferę tego wyjątkowego miasta. W Paryżu nie można pominąć Muzeum Luwr, gdzie znajdują się arcydzieła sztuki światowej. Następną z kolei atrakcją jest wyspa Cite z przepiękną i fascynującą Katedrą Notre Dame, Pałacem Sprawiedliwości oraz mostem Pont Neuf. W podróży warto również znaleźć miejsce na odwiedzenie stolicy rozrywki, gdzie znajdują się liczne kabarety i teatry m.in. Moulin Rouge.

Nie można wyjechać z Paryża bez zobaczenia żelaznego symbolu tego miasta, czyli zapierającej dech w piersiach Wieży Eiffla, monumentu ku czci zwycięstw Napoleona Łuku Triumfalnego czy w końcu Pół Elizejskich, które są najpiękniejszą aleją na całym świecie. Paryż to idealne miejsce dla zakochanych, a także miłośników mody, którzy z pewnością idealnie spędzą w nim czas.

Do Paryża samolotem czy autokarem?

Wycieczki samolotem są znacznie wygodniejsze i pochłaniają mniej czasu, jednak nie każdy ma odwagę latać. Ponadto są znacznie droższe niż przejazdy autokarem, dlatego wszystko uzależnione jest od możliwości finansowych, a także osobistych preferencji. Podczas organizacji wyjazdów firmowych oferowany jest zawsze sam przelot samolotem, opłaty lotniskowe, opieka pilota, a także ubezpieczenia i opłacony bagaż. Dodatkowo, zależnie od wybranego planu wycieczki, w opłatach wliczone są bilety wstępu oraz noclegi, a także wyżywienie.

Organizacja wyjazdów firmowych

Wyjazdy firmowe to doskonały pomysł na integrację grupy pracowników. Wspólne wycieczki doskonale scalają ludzi i rozluźniają atmosferę oraz pozwalają się poznać z zupełnie innej strony niż ta biznesowa. Dzięki lepszemu zapoznaniu się, po każdej wycieczce znacznie lepiej spędza się czas w biurze ze swoimi współpracownikami, a sama atmosfera przestaje być drętwa. To zdecydowanie mocne strony wyjazdów integracyjnych.

Wyjazdy firmowe do Paryża – czy to dobry cel podróży?

Paryż to zawsze doskonały cel podróży, bez względu na rodzaj wycieczki. To wyjątkowe miejsce, które każdy chce poznać i zobaczyć choć raz w życiu. Dlatego jeśli jesteś właścicielem firmy i pragniesz efektownie i szczególnie wyróżnić swoją ofertę na tle innych pracodawców, a dodatkowo zmotywować pracowników bądź wynagrodzić ich pracę, to koniecznie zaplanuj niezapomniany wyjazd integracyjny dla swojej firmy do Paryża.

Paryż zapewnia niepowtarzalną atmosferę, niezliczoną ilość zabytków oraz ciągłe dyskusje o modzie, które pobudzają wyobraźnię. Ponadto wszelkie atrakcje i rozrywki w paryskim mieście dostarczają wrażeń i stają się wspaniałym i niezapomnianym wspomnieniem. Podaruj swoim pracownikom wszytko co najlepsze i zorganizuj wycieczkę firmową do Serca Europy, czyli do Paryża. Wyjazd integracyjny można połączyć również z biznesowymi sprawami, a także z licznymi atrakcjami oferowanymi przez to miejsce.