Chcesz, żeby Twoja firma osiągała lepsze wyniki? Zorganizuj piknik firmowy i w niebanalny sposób zintegruj swoich pracowników! Tego typu wydarzenia coraz częściej przypominają niezobowiązujące spotkania członków zespołu. A przecież dobra zabawa jest jednym z najważniejszych elementów w drodze do sukcesu.

Chcesz, by Twoja impreza w plenerze na długo pozostała w pamięci gości? Pikniki firmowe w wykonaniu Eventivo wzbogacą uczestników o nowe doznania, które bez wątpienia pozytywnie wpłyną na ich przyszłe efekty pracy. Nie zapominaj, że Piknik firmowy to również święto dla pracodawców. Ta niecodzienna okazja pozwala zaprezentować miejsce pracy od jej najlepszej strony.

Jak zorganizować piknik firmowy?

Piknik w parku Yoyogi, w towarzystwie mieszkańców Tokio celebrujących Hanami – brzmi zachęcająco? Zdecydowanie! Ale musisz wiedzieć, że to tylko jeden z wielu pikników firmowych, które Eventivo zorganizowało dla swoich klientów. Pamiętaj,dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Codziennie wykorzystujemy nasze ponadprzeciętne zdolności organizacyjne, by realizowane eventy w plenerze zaspokajały potrzeby naszych wszystkich klientów.

Nie bez powodu nasze pikniki firmowe obfitują w najróżniejsze, niecodzienne atrakcje, dopasowane do charakteru wydarzenia. Masz ochotę na lekcję tworzenia sushi, wyścigi samochodowe lub kolację grillową z dj’em i open barem? To nie jedyne atrakcje, w których jesteśmy specjalistami. W końcu imprezy plenerowe mają służyć przede wszystkim integracji i wypoczynkowi całego zespołu.

Gdzie zorganizować imprezę plenerową?

Imprezy plenerowe mogą być organizowane zarówno na terenie posesji firmy, jak również w ciekawych, rekreacyjnych miejscach na świecie. Korzystaj z nieograniczonych możliwości jakie daje Ci Eventivo. Wybierz lokalizację dopasowaną do aktualnych potrzeb firmy, która jednocześnie uwzględnia wyznaczony cel pikniku.

Tradycyjne imprezy plenerowe dla firm najczęściej organizowane są na świeżym powietrzu, jednakże warunki atmosferycznie nie zawsze pozwalają na spędzenie integracyjnego popołudnia wśród natury. Bez obaw, Eventivo nie boi się żadnej wichury ani nie straszne nam nawet nagłe oberwanie chmury. Starannie wybrane przez nas miejsca piknikowe pomieszczą i ochronią przed złą pogodą wszystkich zaproszonych uczestników.

Event w plenerze – motyw przewodni

Powiedz nam o swoich planach, a my zajmiemy się realizacją Twoich oczekiwań. Pomożemy Ci, doradzimy, a przede wszystkim zorganizujemy event w plenerze, który będzie doskonałą możliwością na lepsze poznanie się i wzajemne zrozumienie wszystkich uczestników. Dopilnujemy, abyś jako organizator niczym się nie przejmował. Rzuć nam wyzwanie!