Organizacja wyjazdów integracyjnych to coraz popularniejsza forma promocji firmy, poprawy komunikacji wśród zespołu firmowego, a także niesamowita okazja do integracji pracowników.

Jak zorganizować wyjazd integracyjny, aby przyniósł oczekiwane rezultaty? Zaufaj Zespołowi Eventivo i powierz organizację specjalistom!

Wiemy jak sprawić, aby inwestycja w organizację wyjazdu była opłacalna i przyniosła wymierne profity dla firmy. Do organizacji należy podejść profesjonalnie, rozsądnie i z pomysłem- tylko wtedy uda się uzyskać maksymalnie dużo korzyści dla firmy.

Jakie korzyści płyną z organizacji imprez integracyjnych?

Imprezy firmowe stają się coraz bardziej popularne. Wielu pracodawców przekonało się, że organizacja wyjazdów integracyjnych wiąże się z szeregiem korzyści dla nich i ich pracowników.

Wyjazdy firmowe mogą być organizowane w obrębie pracowników firmy jak i również być doskonałym sposobem na podziękowanie swoim obecnym bądź potencjalnym klientom.

Taki wyjazd to czasem jedyna okazja, by poznać swoich pracowników bądź klientów z mniej formalnej strony.

Imprezy integracyjne wśród grupy klientów i partnerów biznesowych to świetna okazja na wymianę spostrzeżeń, doświadczeń i kontaktów. Takie wyjazdy nie tylko poszerzają siatkę kontaktów, ale przede wszystkim budują pozytywny wizerunek firmy, a za tym idzie długotrwałe przywiązanie do marki, owocujące zwiększeniem sprzedaży.

Czy wyjazd integracyjny jest obowiązkowy?

Wiele osób zastanawia się czy wyjazd integracyjny jest obowiązkowy. Niezależnie od odpowiedzi do imprez integracyjnych warto podejść z pozytywnym nastawieniem. Tego typu wyjazdy to świetna okazja na otworzenie się pod kątem zawodowym.

Pozabiurową integrację polecamy przede wszystkim, gdy zespół zasilony został o nowych członków lub jest on tworzony od podstaw. Spotkanie nie tylko poprawia wzajemną komunikację i atmosferę w pracy, ale także podnosi jakość współpracy z nowo poznanymi kolegami z firmy.

Czy uczestnictwo w wyjeździe integracyjnym organizowanym przez Eventivo jest obowiązkowe? Jak najbardziej! W przeciwnym razie będziecie bardzo żałowali swojej decyzji 😉

Wyjazd integracyjny bez ograniczeń

Kluczowym punktem przy planowaniu wyjazdu integracyjnego jest pomysł. Wszystkie organizowane przez nas wyjazdy integracyjne są „szyte na miarę” zgodnie z oczekiwaniami klienta. Lubimy zaskakiwać, wyszukujemy nietypowe atrakcje, miejsca, które spowodują u uczestników jedyną słuszną reakcję- „wow” 😉

Pole możliwości i nasze pomysły są nieograniczone. Wyjazd integracyjny w Bieszczady- nie ma problemu! A może marzy Wam się integracja w gorącej Hiszpanii? Też jesteśmy do usług. Co powiecie na nocleg w lodowym hotelu w Finlandii, grę terenową odkrywającą tajniki firmy w Krakowie czy może rywalizację zespołową na torze wyścigowym? Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Powiedz nam jaki cel chce osiągnąć Twoja firma organizując event integracyjny- a my zajmiemy się odpowiednim dopasowaniem atrakcji, miejsca i zaplanowaniem pełnej logistyki- tak by wspólnie spędzony czas w maksymalnie możliwy sposób pozytywnie wpłynął na integrację zespołu.

Innowacyjny sposób na budowanie pozytywnych relacji w biznesie

Pamiętaj!  Pozytywne relacje z pracownikami, kontrahentami czy partnerami biznesowymi to klucz do sukcesu firmy. Organizacja eventu firmowego to znacznie ciekawsza i bardziej efektywna forma podziękowania za współpracę niż bon podarunkowy czy pudełko czekoladek. W dzisiejszych czasach nowoczesne firmy stawiają na innowacyjność, element zaskoczenia, a przede wszystkim na usługi, które nie są ogólnie dostępne.

Wyjazdu integracyjnego nie da się powtórzyć, atrakcji, które proponujemy nie da się zamówić „od ręki”. Zostają wspomnienia i (tylko!) pozytywne komentarze przekazywane dalej- „A wiesz? Firma X zaprosiła mnie na rewelacyjną wycieczkę integracyjną! Zaprosili mnie do Japonii! Nigdy tam nie byłem, to niesamowity kraj. Zadbali o wszystkie detale i pokazali nam Japonię od strony, której nie zna żaden turysta! Czy wiesz, że mieliśmy prywatną lekcję robienia sushi w domu najlepszego sushi mastera w Tokio? Potem zabrali nas na lekcję władania mieczem samurajskim! Atrakcji było mnóstwo- polecam Ci tą firmę. Nie dość, że sprzedają świetne produkty to jeszcze genialnie dbają o klientów”

I w taki oto sposób marketing firmy nakręca się sam ☺ Czy można chcieć lepszej reklamy?

Chcesz słyszeć same pozytywne komentarze o swojej firmie? Zaufaj specjalistom z Eventivo i powierz nam organizację eventów i wyjazdów integracyjnych. Nie wiesz gdzie zorganizować swój event? Powiedz nam o swoich planach – a my zajmiemy się kompleksową realizacją Twoich założeń. Pomożemy, doradzimy, zorganizujemy i sprawimy, abyś niczym się nie przejmował. Rzuć nam wyzwanie!