Można powiedzieć, że imprezy tematyczne przeżywają ostatnio złoty renesans. Organizatorzy prześcigają się w pomysłach na coraz bardziej oryginalne wydarzenie przeznaczone dla ich pracowników. Czy zastanawiałeś się kiedyś jak dobrze bawiłby się Twój zespół na imprezie inspirowanej superbohaterami, ich ulubionymi postaciami filmowymi, miejscami, które kochają bądź czymś co by mogło ich totalnie zaskoczyć i ucieszyć? Jeżeli tak, trafiłeś pod właściwy adres, gdyż nieszablonowe pomysły na imprezy tematyczne to drugie imię zespołu pasjonatów z Eventivo. Firmowe imprezy tematyczne są ostatnimi czasy absolutnym must have, więc specjalnie dla Ciebie stworzymy niezapomniane wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci Twoich pracowników.

Imprezy tematyczne dla dorosłych stają się coraz bardziej popularne jako wyjścia integracje dla firm

Imprezy tematyczne dla firm są doskonałą okazją na integrację zespołu na neutralnym gruncie. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą z długoletnim stażem to na pewno zależy Ci na zorganizowaniu eventu, który zaskoczy Twoich pracowników oraz pozwoli im się doskonale i nieszablonowo zabawić. Jeżeli zaś stawiasz dopiero pierwsze kroki w biznesie, musisz wiedzieć, że kluczem do zrozumienia w zespole jest jego odpowiednia integracja. Sposobów na różnego rodzaju wyjścia integracyjne jest miliony, jednakże to właśnie imprezy tematyczne wydają się być najciekawszą formą tego typu spotkań ostatnimi czasy. Z rozwiązań tego typu zaczęli korzystać wszyscy, bez względu na branżę, wielkość oraz specyfikę firmy.

Dlaczego imprezy tematyczne dla pracowników są idealnym sposobem na budowanie silnego zespołu?

Imprezy tematyczne dla pracowników to przede wszystkim szansa na zbudowanie dobrej atmosfery pracy. Czas oczekiwań na niestandardowe wydarzenie zawsze powoduje wśród ludzi pewnego rodzaju, przyjemne napięcie. Pracownicy zaczynają ze sobą rozmawiać nie tylko na tematy służbowe, wspólne oczekiwanie na coś nowego integruje ich. Dobrym przykładem obrazującym to zjawisko są różnego rodzaju imprezy przebierane. W biurze toczą się dyskusje na temat strojów, przygotowań i pomysłów na makijaż. Może to być motywujący challenge, który nauczy Twoich pracowników, jak wykorzystywać kreatywność w obowiązkach służbowych.

Imprezy tematyczne w klubach, restauracjach, na świeżym powietrzu i gdzie tylko sobie wymarzysz

Jeżeli obawiasz się, że miejsce, które wymarzyłeś sobie na imprezę integracyjną swojego zespołu jest nieodpowiednie, rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości. Zespół Eventivo jest w stanie stworzyć niezapomniane wydarzenie, gdzie tylko sobie wymarzysz. Imprezy tematyczne w klubach stały się już powszechnością, więc jeśli chcesz czegoś więcej powierz to zadanie profesjonalistom, którzy zadbają o wszystko- od wystroju, przez menu po odpowiednią atmosferę. Dekoracje na imprezy tematyczne zwykle wymagają przemyślenia, więc wystarczy, że powiesz w jakim stylu widzisz swój bal, a doświadczony zespół osób przedstawi ci gotowy zestaw rozwiązań i przedstawi możliwości wyboru.

Personalizowane imprezy tematyczne – tematy skrojone na miarę Twojej firmy

Imprezy tematyczne dla pracowników to przede wszystkim doskonała odskocznia od codziennych obowiązków. Zadbaj o to, aby impreza dokładnie trafiała w gusta Twoich pracowników. Jako szef zespołu z pewnością dobrze wiesz w jakich obszarach Twoi podwładni czują się najlepiej, dlatego właściwe przedstawienie profilu i preferencji zespołu pozwoli określić właściwy temat imprezy, dobór miejsca oraz akcesoriów, które mogłyby ją uświetnić. Imprezy tematyczne, przebrania oraz towarzyszące temu przygotowania są niezwykle angażujące, przez co atmosfera w biurze zauważalnie ociepla się, poprawia relacje między pracownikami i przekłada się na lepszą jakość i klimat pracy.

Organizujemy każdego rodzaju imprezy tematyczne – przykłady, które mogą zainspirować Cię do stworzenia niepowtarzalnego wydarzenia dla Twoich pracowników

Imprezy tematyczne dla firm to nieograniczone ilości rozwiązań. Dla przykładu dużą popularnością cieszą się eventy inspirowane kinem, kulturą oraz sztuką. Co więcej, firmowe imprezy tematyczne mogą być właściwie dostosowywane do czasu oraz miejsca. Jeżeli sam nie masz pomysłu i nie wiesz do czego mógłbyś nawiązać, zaufaj Eventivo i jego bogatemu doświadczeniu. Nasi specjaliści pomogą osadzić Twoją imprezę odpowiednio w miejscu i czasie.