Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim uwielbiane przez wszystkich imprezy plenerowe. Organizacja grilla, koncertu, pikniku albo team buildingu w gronie przyjaciół lub współpracowników wymaga nie tylko nakładów finansowych, ale i niebanalnego pomysłu. Zarówno firmy, jak i osoby prywatne stawiają tu na jakość i nietuzinkowe scenariusze, a profesjonalna aranżacja wydarzeń w plenerze wykracza obecnie daleko poza piknikowe standardy, jak przypalone na ognisku kiełbaski czy biesiadne gitarowe szlagiery.

Jakie atrakcje wybrać na imprezy plenerowe?

W ostatnich latach kompleksowa organizacja imprez plenerowych stała się sztuką, której nie wszyscy są w stanie sprostać. Organizacja wymaga czasu i długich godzin spędzonych na planowaniu. Nowicjusze rezygnują w przedbiegach, gdy trzeba dopiąć setki drobnych szczegółów lub wykonać dziesiątki telefonów. Warto powierzyć organizację imprezy plenerowej profesjonalistom, by samemu przeżyć niezapomniane emocje i zrelaksować się w gronie współpracowników i znajomych na pikniku, grillu czy koncercie. Na rynku jest cała masa różnorodnych propozycji atrakcji plenerowych – od klasycznych dmuchańców czy gier typu: megapiłkarzyki po turnieje i pokazy kulinarne, zręcznościowe, występy różnego rodzaju artystów, showmanów, kabareciarzy albo sporty ekstremalne.

Przepis na udaną imprezę

Sekret udanego eventu w plenerze jest prosty: wiąże się z poznaniem grupy odbiorców i współpracą całego teamu podczas obsługi każdego wydarzenia, które jest niepowtarzalne – i wymaga takiego właśnie podejścia. Kiedy rozumiemy, jaki jest cel imprezy i kto będzie w niej uczestniczył, bardzo szybko pojawia się odpowiednia koncepcja, wizja, scenariusz. Event menagerowie to prawdziwi fachowcyod dobrej zabawy, na co dzień trenerzy sportowi, coache, animatorzy, pasjonaci, którzy każdego dnia testują nowe rozwiązania dla imprez – nie tylko plenerowych. Ważne jest dostosowanie programu do specyfiki grupy, więc jeśli planujemy atrakcje, przemyślmy dla kogo je przygotowujemy. Przykładowo, pracownicy umysłowi, spędzający większość czasu przy komputerze, chętnie angażują się w survival albo gry zespołowe w terenie i jest to dla nich świetna odskocznia od szarej rzeczywistości.

Niepowtarzalność imprezy plenerowej to klucz do sukcesu

Każdy event powinien być niepowtarzalny, a żeby to osiągnąć, uruchamiamy odpowiednie kontakty i dobieramy najlepsze rozwiązania: współpracujemy z dobrymi muzykami i performerami, stawiamy scenę wraz z oświetleniem i kompleksowym nagłośnieniem, tworzymy scenariusze na integrację dla osób w każdym wieku, aranżujemy nie tylko konferansjera, ale też jarmarki, pokazy, cateringi, grille, dmuchańce oraz wiele innych atrakcji dla każdego odbiorcy. Indywidualne podejście do potrzeb zamawiającego jest tutaj kluczem do sukcesu całego przedsięwzięcia. Z wieloletniego doświadczenia nas jako firmy eventowej wynika, że najważniejsze są tutaj emocje – im więcej pozytywnych wrażeń i elementów zaskoczenia, tym silniej wydarzenie utkwi w pamięci, a sama impreza plenerowa zyskuje rozgłos na długie lata!

Impreza w Krakowie? Czemu nie!

Kraków i małopolska są w czołówce na eventowej mapie Polski, a obsługa imprez plenerowych w tym regionie należy do najlepszych i najbardziej zaawansowanych w kraju. Stolica regionu jest rajem nie tylko dla turystów, ale i dla firm, które stawiają na zgrany zespół pracowników oraz solidną integrację. Kraków z powodzeniem można nazwać centrum kulturalno-rozrywkowym kraju, mamy tu niezliczone możliwości organizacji eventów w terenie, dostęp do najlepszych artystów, techników i performerów. Każdego dnia, jadąc ulicami tego niezwykłego miasta, warto zwrócić uwagę na jego olbrzymi potencjał: rozległe parki i błonia, wielkopowierzchniowe bulwary, skwery i boiska, które są idealnym zapleczem do kompleksowej organizacji imprezy. Kraków jest pełen najnowszych atrakcji na eventy plenerowe – nie trzeba daleko szukać miejsca do realizacji nawet najbardziej wymyślnego pomysłu. To doskonałe miejsce na imprezy plenerowe z rozmachem!