O nas

Oryginalne projekty. Niebanalne realizacje. Eventivo.

Nasz zespół tworzą eksperci od planowania eventów firmowych, miłośnicy motoryzacji, projektanci z subtelnym zmysłem artystycznym, specjaliści od zagadnień IT, pasjonaci podróżowania, co przy solidnej dawce zdolności organizacyjnych tworzy idealną całość.

Tworzymy, kreujemy, szukamy inspiracji w działalności naszych klientów, tak aby wszystkie realizowane przez nas projekty tworzyły spójną całość z ich założeniami.

Organizację imprez firmowych znamy od podszewki. Zajmujemy się kompleksową obsługą – od wyboru lokalizacji, logistyki poprzez organizację i nadzorowanie wydarzenia, projekty graficzne, wydruki, promocję, produkcję gadżetów oraz innych materiałów konferencyjnych kończąc na raportowaniu.

Wierzymy, że misją każdej firmy jest tworzenie wyjątkowych produktów, utrzymanie wysokiego poziomu sprzedaży, który pozwoli na ciągły rozwój firmy, a przede wszystkim stworzenie takiego miejsca, w którym każdy będzie chciał pracować i zostać na długie lata.

Pokażemy Ci rozwiązania, które zbliżą Cię do tego celu.

Udowadniamy klientom, że wydarzenie firmowe czy wyjazd zagraniczny jest świetnym pomysłem na mobilizację pracowników czy nagrodę dla najlepszych kontrahentów. Naszym głównym celem jest wzmocnienie wizerunku Twojej marki poprzez wspieranie komunikacji między Twoją firmą a jej klientami, a także rozwój i mocna motywacja Twojego Zespołu. Motywujemy i nagradzamy ludzi, którzy są ważni dla Twojego biznesu dzieląc się swoim agencyjnym doświadczeniem, zapewniając pełne wsparcie koncepcyjne i marketingowe

Stawiamy na nowoczesność i oryginalność. U nas nie ma miejsca na rutynę i przeciętność.

Dokładamy wszelkich starań, aby poznać Twój zespół, ocenić jego cele i zrozumieć strukturę firmy. Tworzymy szyte na miarę, niestandardowe projekty , które skutecznie wpływają na rozwój i postrzeganie marki naszych klientów.

Niezależnie od tego czy planujesz organizację integracji zespołowej w Bieszczadach, motywacyjny wyjazd do Australii, bankiet jubileuszowy czy konferencję sprzedażową- jesteśmy w pełnej gotowości podjąć się wyzwania!

Jesteśmy w grupie: