O nas

Oryginalne projekty. Niebanalne realizacje. Eventivo.

Nasz zespół tworzą eksperci od planowania eventów firmowych, miłośnicy motoryzacji i pasjonaci podróżowania, co przy solidnej dawce zdolności organizacyjnych tworzy idealną całość.

Organizację imprez firmowych znamy od podszewki. Zajmujemy się kompleksową obsługą – od wyboru lokalizacji, logistyki poprzez organizację i nadzorowanie wydarzenia, projekty graficzne, wydruki, promocję, produkcję gadżetów oraz innych materiałów konferencyjnych kończąc na raportowaniu.

Naszym głównym celem jest wzmocnienie wizerunku Twojej marki poprzez wspieranie komunikacji między Twoją firmą a jej klientami, a także rozwój i mocna motywacja Twojego Zespołu. Motywujemy i nagradzamy ludzi, którzy są ważni dla Twojego biznesu dzieląc się swoim agencyjnym doświadczeniem, zapewniając pełne wsparcie koncepcyjne i marketingowe.

Dokładamy wszelkich starań, aby poznać Twój zespół, ocenić jego cele i zrozumieć strukturę firmy. Tworzymy szyte na miarę, niestandardowe projekty , które skutecznie wpływają na rozwój i postrzeganie marki naszych klientów.

Niezależnie od tego czy planujesz organizację integracji zespołowej w Bieszczadach, motywacyjny wyjazd do Australii, bankiet jubileuszowy czy konferencję sprzedażową- jesteśmy w pełnej gotowości podjąć się wyzwania!

Jesteśmy w grupie: