Imprezy motoryzacyjne

Imprezy motoryzacyjne

Jesteś fanem motoryzacji? Proponujemy Ci imprezy motoryzacyjne szyte na miarę oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Eventivo dobrze wie, jak stworzyć wydarzenie, które jest zdominowane przez prędkość, adrenalinę i ryk sportowych silników. Nasza firma powstała z połączenia pasji motoryzacyjnej oraz doświadczenia w organizacji integracyjnych imprez firmowych.

Eventivo jest partnerem znanej i cieszącej się dużym prestiżem marki SJS. W końcu to lider w organizacji imprez motoryzacyjnych na torach wyścigowych w Polsce i w Europie! Wspólnymi siłami tworzymy doskonałe eventy motoryzacyjne kręcące się dookoła motoryzacji. Dzięki nam nareszcie dowiesz się, czym jest ekstremalna jazda samochodem rajdowym, poznasz premierowe odkrycia w motoryzacji, a poczujesz mocną dawkę adrenaliny podczas emocjonującej jazdy z profesjonalnym kierowcą rajdowym!

 

Eventy motoryzacyjne

Organizacja imprez motoryzacyjnych w wykonaniu Eventivo jest na najwyższym poziomie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki ścisłej współpracy z Driving Experience swoje realizacje prowadzimy na najbardziej prestiżowych obiektach w Polsce i Europie.

Kto powiedział, że eventy motoryzacyjne mogą odbywać się jedynie na torze? Eventivo udowodniło, że mocne maszyny radzą sobie w każdych warunkach.

Ekstremalne wyprawy off roadowe, jazda po zamarzniętych jeziorach w Szwecji, zimowe szkolenie w Rovaniemi czy Jeep Safari w Dubaju. Czym jeszcze możemy Cię zaskoczyć? 😉

 

Szkolenia bezpiecznej jazdy

Dla wszystkich tych, dla których tor wyścigowy jest czymś nieznanym oferujemy szkolenia bezpiecznej jazdy. Licencjonowani instruktorzy udoskonalą technikę jazdy samochodem każdego z uczestników. Dzięki współpracy z Driving Experience potrafimy nauczyć jak być dobrym, a przede wszystkim odpowiedzialnym kierowcą. To co, wchodzisz w to? 🙂

 

Integracyjne pikniki i festyny motoryzacyjne

Spotkania integracyjne z dźwiękiem silników samochodowych w tle to strzał w dziesiątkę. Pikniki i festyny motoryzacyjne przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak również dla mężczyzn. A w tych organizowanych przez Eventivo z pewnością nie będzie wiało nudą! Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu wszyscy uczestnicy imprezy mają okazję poczuć wiatr we włosach.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Chcesz wyruszyć w nieznane do nawet najdalszych zakątków Europy? Nic prostszego! Wystarczy, że opowiesz nam o swoich pomysłach i potrzebach. Nawet tych pozornie nierealnych… Rzuć nam wyzwanie! Nasze szybkie samochody, takie jak Ferrari, Lamborghini czy Porsche już na Ciebie czekają!

Jesteśmy w grupie: